Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 26. 3. 2014 09:01:32

homi
Člen
Registrace: 18. 12. 2013
Příspěvků: 28

Zkrat. klavesa na stetecek - VYŘEŠENO

Hodila by se mi zkratkova klavesa na stetecek, ale nikde jsem nic nenasel. Existuje?
Diky
H

Editoval homi (26. 3. 2014 13:41:42)

Offline

#2 26. 3. 2014 09:58:20

neutr
Člen
Registrace: 8. 3. 2007
Příspěvků: 3,435

Re: Zkrat. klavesa na stetecek - VYŘEŠENO

Nejprve si prohlédněte nabídky - například pravým tlačítkem otevřete kontext pro ikonu "pozadí" pro polévádí je tam odkaz, který má podtrženo p, Znamená to, že se klávesovými zkratkami dopracujete až k této volbě.
      Můžete si také klávesové zkratky přizpůsobit "NÁSTROJE" > "PŘIZPŮSOBIT" > "KARTA KLÁVESNICE" - tam se podívejte co je možné čemu přiřadit. Pokud požadujete 1 konkrétní styl - několik formátů, je lepší makro ke kterému si přiřadíte například samotnou klávesu F2, nebo dvojklik ap.


Moje e-mailová adresa
Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte orientaci při vyhledávání řešení JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#3 26. 3. 2014 10:10:01

lp.
Člen
Registrace: 24. 9. 2009
Příspěvků: 842

Re: Zkrat. klavesa na stetecek - VYŘEŠENO

Zkuste napsat důvod. Domnívám se, že dvojklik na štěteček problém taky řeší.

Offline

#4 26. 3. 2014 13:40:23

homi
Člen
Registrace: 18. 12. 2013
Příspěvků: 28

Re: Zkrat. klavesa na stetecek - VYŘEŠENO

@neutr: diky toto jsem hledal. Asi MS zvykem jsem to "resil" ALT + pismeno z menu, ale stetecek jsem v menu nenasel. Pro mne tedy vyreseno, prenastavil jsemi stetecek na CTRL + clik stedni tlacitko mysi.

@lp.: duvod jednoduchy, napr. casto vkladam sloupce/radky a potrebuji rychle zkopirovat format sousedniho radku/sloupce/bunky. Proze mam mensi notebook, oci a ruka uz taky neslouzi, tak mam problem se strefit do ikony stetecku, a pak zpatky do bunky. Timto vyreseno, dekuji za navedeni.

Offline

Zápatí