Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice

#1 26. 3. 2014 09:01:32

homi
Člen
Registrace: 18. 12. 2013

Zkrat. klavesa na stetecek - VYŘEŠENO

Hodila by se mi zkratkova klavesa na stetecek, ale nikde jsem nic nenasel. Existuje?
Diky
H

Editoval homi (26. 3. 2014 13:41:42)

#2 26. 3. 2014 09:58:20

neutr
Člen
Registrace: 8. 3. 2007

Re: Zkrat. klavesa na stetecek - VYŘEŠENO

Nejprve si prohlédněte nabídky - například pravým tlačítkem otevřete kontext pro ikonu "pozadí" pro polévádí je tam odkaz, který má podtrženo p, Znamená to, že se klávesovými zkratkami dopracujete až k této volbě.
      Můžete si také klávesové zkratky přizpůsobit "NÁSTROJE" > "PŘIZPŮSOBIT" > "KARTA KLÁVESNICE" - tam se podívejte co je možné čemu přiřadit. Pokud požadujete 1 konkrétní styl - několik formátů, je lepší makro ke kterému si přiřadíte například samotnou klávesu F2, nebo dvojklik ap.

Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

#3 26. 3. 2014 10:10:01

lp.
Člen
Registrace: 24. 9. 2009

Zkuste napsat důvod. Domnívám se, že dvojklik na štěteček problém taky řeší.

#4 26. 3. 2014 13:40:23

homi
Člen
Registrace: 18. 12. 2013

@neutr: diky toto jsem hledal. Asi MS zvykem jsem to "resil" ALT + pismeno z menu, ale stetecek jsem v menu nenasel. Pro mne tedy vyreseno, prenastavil jsemi stetecek na CTRL + clik stedni tlacitko mysi.

@lp.: duvod jednoduchy, napr. casto vkladam sloupce/radky a potrebuji rychle zkopirovat format sousedniho radku/sloupce/bunky. Proze mam mensi notebook, oci a ruka uz taky neslouzi, tak mam problem se strefit do ikony stetecku, a pak zpatky do bunky. Timto vyreseno, dekuji za navedeni.

Zápatí