Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 5. 2. 2009 18:37:33

dolphink
Člen
Registrace: 5. 2. 2009
Příspěvků: 1

problem s oteviranim souboru

Predem se omlouvam pokud se nasledujici problem resi nekde jinde, ale nenasla jsem ho. Spravuju pocitacovou sit na ZS. A po upgradu na OOo3 se mi na nekterych pocitacich zacalo stavat, ze po pokusu o spusteni souboru se na chvili tvari, ze otvira, ale nic se nestane. V procesech se OOo vubec neobjevi, soubor se neotevre. Az pri vypinani pocitace pred ukoncenim najednou zavira sofficebin (vetsinou nekolikrat, protoze malokdy to zkusim jen jednou).
Na jednom PC se tahle komplikace dala obejit tim, ze se nejdriv spustil OOo (stacil prazdny novy soubor) a pak uz se jakekoli jine soubory daly otevrit. ale stoprocentne to taky  nefungovalo, ne vzdycky se OOo nechal spustit.
Jinak jde o operacni system Windows XP.
Ma nekdo zkusenosti s necim podobnym?

Offline

#2 6. 2. 2009 06:44:04

j-pastierik
Člen
Registrace: 15. 11. 2004
Příspěvků: 761

Re: problem s oteviranim souboru

Áno, občas sa mi to stáva - ale je to úplne nepravidelné a vôbec netuším, kde je zádrhel.

Offline

#3 6. 2. 2009 10:20:23

redakce
správce webu
Místo Opava
Registrace: 15. 9. 2008
Příspěvků: 288
Web

Re: problem s oteviranim souboru

Mám pocit, že se mi to taky stalo, taky nevím, čím to je a nemám po ruce objektivní doklad.


Vlastimil Ott
správce webu, redakce

Offline

#4 11. 2. 2009 23:15:32

Zvedavec
Člen
Registrace: 8. 11. 2004
Příspěvků: 484

Re: problem s oteviranim souboru

Tak o tomto (temer, ale v jine souvislosti) jsem psal. Me to dela, kdyz si decko (taky mam ZS na starosti) neprovede registraci a zrusi dialog. Pak opakovane spousti treba Writer, ten nestartuje a pri odhlaseni nebo spis (ted si neuvedomuju) vypnuti zacnou vyskakovat soffice.bin.
Kazdopadne tyto procesy videt jsou (divate se na procesy vsech uzivatelu?) a po jejich odstreleni je mozne pracovat dale.
Je to ovsem velmi neprijemna chyba, ktera v sitovem prostredi, kde se stridaji uzivatele (nejen decka, ale i ucitelky) u PC zpusobuje potize.
MAm takovy dojem, ze se to stane i v pripade, kdy vyskoci uzivateli hlaska, ze nekdo pristupuje k jeho (bohuzel nedisponuji presnym znenim hlasky) dokumentum a ta hlaska je opet ignorovana.
OO si proste tyto stavy, kdyz uzivatel nereaguje, nedokaze osetrit, skoda.


LO většinou poslední verze, na W10 prof. 32b/64b

Offline

Zápatí