Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 13. 11. 2008 09:43:21

drazad
Člen
Registrace: 13. 11. 2008
Příspěvků: 4

Odinstalace

Dobrý den. Mám nainstalovanou verzi 1.9.117 pro Win a chci přejít na novější verzi. Jenže při pokusu o odinstalování staré verze to po mě chce instalační balíček openofficeorg19117.msi který bohužel nemám. To samé je při pokusu o nainstalování nové verze. Jak se dá odinstalovat OO? Nebo kde bych mohl sehnat instalaci 1.9.117? Našel jsem nejstarší pouze 2.0.0.
Děkuji

Offline

#2 2. 2. 2009 22:51:02

fajkie
Člen
Místo Neratovice
Registrace: 10. 5. 2006
Příspěvků: 29
Web

Re: Odinstalace

Dovoluji si dotaz, jakou máte verzi Windows? Asi by to už chtělo kompletní obnovu SW.

Offline

#3 3. 2. 2009 07:35:16

drazad
Člen
Registrace: 13. 11. 2008
Příspěvků: 4

Re: Odinstalace

Mám Windows XP. Je to počítač v zaměstnání a tak přeinstalování počítače je problém. To neprosadím. Kdysi byl v naší firmě neinstalován nějaký síťový software, který bránil spuštění čehokoliv odkudkoliv. Všechny disky a disketové mechaniky byli nepřístupné. Nešly ani flash disky. Šlo jenom to, co povolil administrátor. Byli s tím problémy a tak se od toho upustilo. Jenomže asi něco někde zůstalo zapsané a chová se to takto. Kolega má stejný problém. Tam jsme promazali registry. Vše co vypadalo jako že patří k OO jsme dali pryč. Jenomže to nepomohlo. Stále mu nejde nainstalovat nová verze a nejde už ani ta stará. Prozatím jsme to vyřešili verzí OO3 Portable. Dá se to vcelku dobře používat. Myslím si, že to bude nějaký záznam v registrech ale nenašli jsme ho. Pokud máte nějaký nápad budu rád

Offline

#4 3. 2. 2009 12:52:40

redakce
správce webu
Místo Opava
Registrace: 15. 9. 2008
Příspěvků: 288
Web

Re: Odinstalace

A proč je reinstalace neprůchodná? Copak tohle je zařízení k práci? Na tom se dělat nedá... Proč nelze vyžadovat aktualizaci? Zvýší to náklady?


Vlastimil Ott
správce webu, redakce

Offline

#5 3. 2. 2009 14:51:07

drazad
Člen
Registrace: 13. 11. 2008
Příspěvků: 4

Re: Odinstalace

U nás je problém v tom, že správce nám dělá externí firma. Nejsou z místa a ukážou se tam jednou za čas. Počítač bz odvezli a přivezli snad možná druhý den nebo až ten další. Na počítači se pořád pracuje a tak takováte přeinstalace bz musela mít vážný důvod. Já si jenom myslel, že by ten OO měl jít jednoduše přeinstalovat. Pokud to nejde tak budu i nadále používat verzi portable.

Offline

#6 26. 9. 2009 15:39:13

Karel252
Člen
Registrace: 26. 9. 2009
Příspěvků: 2

Re: Odinstalace

Dobrý den, mám problém s odinstalací verze 2.4

Při zjišťování stavu instalace...mi pár sekund před skončením zjišťonání stavu...vyskočí hláška se žlutým vykřičníkem:

Chyba 1316. Při pokusu o čtení ze souboru C:/WINNT/Installer/openoffice24.msi došlo s síťové chybě..

Zkoušel jsem i odinstalaci v Nouzovém režimu, ale také to nepomohlo. Proto Vás prosím o radu..

Offline

#7 26. 9. 2009 17:24:15

PetrValach
Člen
Registrace: 24. 5. 2007
Příspěvků: 561

Re: Odinstalace

drazad napsal(a)

U nás je problém v tom, že správce nám dělá externí firma. Nejsou z místa a ukážou se tam jednou za čas. Počítač bz odvezli a přivezli snad možná druhý den nebo až ten další. Na počítači se pořád pracuje a tak takováte přeinstalace bz musela mít vážný důvod. Já si jenom myslel, že by ten OO měl jít jednoduše přeinstalovat. Pokud to nejde tak budu i nadále používat verzi portable.

Mohu si dovolit poznámku? Hádám, že řešení tohoto problému již nyní vás stálo více času než reinstalace widlí nebo podobně.


Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#8 26. 9. 2009 19:15:02

Karel252
Člen
Registrace: 26. 9. 2009
Příspěvků: 2

Re: Odinstalace

Už sem na to přišel big_smile

Offline

Zápatí