Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 31. 3. 2010 21:42:40

negr
Člen
Registrace: 31. 3. 2010
Příspěvků: 5

Problém s číslování poznámek pod čarou

Zdravím všechny, už nějakou chvíli používám OOo a jsem s ním naprosto spokojen. Teď v něm ale píšu diplomku a citace na použitou literaturu jsem si zavedl formou Poznámek pod čarou (Seznam literatury mi prostě nevyhovuje - nemám u všech položek stejně údajů a nechce se mi zakládat styl pro každou položku). Všechno fungovalo naprosto v pořádku až do doby, než jsem přešel z teoretické části (Nadpis 1, položka 2) na experimentální (Nadpis 1, položka 3). V úvodu jsem na to nepřišel, protože tam nemám zdroje, ale po vyzkoušení se tam děje to samé. Poznámky pod čarou se pro každý úsek začínají číslovat znovu od 1. Uznejte, že po položce 42 v seznamu literatury vypadá 1 divně smile Prosím, nevíte si s tím někdo rady?

Offline

#2 1. 4. 2010 17:16:36

AIN
Člen
Místo Plzen
Registrace: 26. 3. 2010
Příspěvků: 22

Re: Problém s číslování poznámek pod čarou

Zkuste mi poslat prosím na e-mail nějakou ukázku, ať to vidím.

Offline

#3 15. 3. 2011 16:18:28

L_O_U_S
Člen
Registrace: 27. 2. 2009
Příspěvků: 1

Re: Problém s číslování poznámek pod čarou

Zdravím,

mám obdobný problém, jen se mi poznámky číslují na každé straně znovu od jedničky. Přitom po uložení ve formátu .doc a otevření v MS Word je číslování průběžné (normální). Nechci se moc sám hrabat ve formátech, protože bych si nerad rozhodil celou šablonu (píšu diplomku).

Díky.

Offline

#4 15. 3. 2011 18:23:04

Ondra.kl
Člen
Registrace: 30. 9. 2008
Příspěvků: 933

Re: Problém s číslování poznámek pod čarou

na krátkém pokusném dokumentu se mi poznámky pod čarou číslovaly postupně - toj. bez restartu na každé nové stránce. Důvod proč se vám to restartuje bude tedy jiný než jen konec stránky. Doporučuji:
1. ověřit si výchozí chování v novém dokumentu
2. zkusit tomu přijít na kloub v kopii dokumentu

Offline

#5 2. 11. 2011 14:40:11

Jitus
Člen
Registrace: 2. 11. 2011
Příspěvků: 4

Re: Problém s číslování poznámek pod čarou

Nástroje - poznámky pod čarou - roleta počítání. Máte nastaveno na stránce? Pokud dáte počítání v kapitole nebo sránce, pak se pro kapitolu resp. stránku číslování restartuje.

Offline

Zápatí