Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 14. 2. 2011 21:53:30

majk
Člen
Registrace: 14. 2. 2011
Příspěvků: 6

Záhlaví a zápatí

Jak korektně vložit záhlaví obsahující "navigaci" a zápatí do prezentace jako je tady? ftp://math.feld.cvut.cz/pub/velebil/xp0 … 007-jv.pdf Ta navigace nemusí obsahovat odkazy, stačí obyčejný text.

Offline

#2 14. 2. 2011 22:45:42

PetrValach
Člen
Registrace: 24. 5. 2007
Příspěvků: 561

Re: Záhlaví a zápatí

Předně bych vás rád upozornil, že ty odkazy tam byly patrně přidány dodatečně v Acrobatu. Za další, pokud po nich toužíte a píšete ve Writeru, pak je postup celkem jednoduchý. Cílový odkaz - řekněme nadpis - se zobrazí v navigátoru a obsah záhlaví můžete upravovat dle libosti, tedy přidávat i odkazy. Přiznám se, že tohle je moc zajímavé řešení, ještě jsem se s ním nesetkal :-))
Nemohu si odpustit, že jsem milerád překvapen, že se zabýváte kvantovkou, to mě moc těší :-) já jsem z jaderky, odkud vy?


Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#3 14. 2. 2011 23:50:20

majk
Člen
Registrace: 14. 2. 2011
Příspěvků: 6

Re: Záhlaví a zápatí

Díky za odpověď, už se v tom začínám orientovat.
Já jsem z FELu.

Offline

#4 15. 2. 2011 00:21:32

PetrValach
Člen
Registrace: 24. 5. 2007
Příspěvků: 561

Re: Záhlaví a zápatí

Jo tak to je super :-))) Pozdravuju Petra K. Jeho přednášky jsou nezapomenutelné ani po deseti letech a já toho chlapa úplně žeru. Studenti taky žerou jeho, protože to není idiot a má ke studentům úctu. Tu projevuje třebas tím, že jim tyká...

Kdybyste chtěl dosáhnout stejného efektu v OOo, tak mám dojem, že když dáte vyexportovat PDF jako jednu stránku na obrazovku, tak to pak bude stejné jako v tom textu, na který jste odkazoval.

Přeju mnoho studijních úspěchů, myslím, že by vás mohl vyučovat i jeden můj bývalý spolužák práve z fuj tajflu. Je mu sice 26, ale už má studia za sebou.


Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#5 15. 2. 2011 01:45:12

lp.
Člen
Registrace: 24. 9. 2009
Příspěvků: 842

Re: Záhlaví a zápatí

Takové prezentace včetně odkazů produkuje LaTeX, class Beamer. (+ další pakety na malování schémat)

Offline

Zápatí