Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 29. 10. 2010 23:45:09

Kulhanek2
Člen
Registrace: 23. 8. 2010
Příspěvků: 18

Přichycení (zadokování?) navigátoru

Mám takový možná hloupý dotaz: když jsem používal Ooo nebo Go-oo ve winXP, tak jsem si vždycky hned po instalaci vyvolal navigátor a tak dlouho s ním kvedlal, dokud se mi "nepřilepil", prostě nezadokoval (či jak se tomu říká?) na levou stranu okna, takže se stal součástí aplikace i při příštím otevření a nemusel jsem jej nikde lovit jako samostatné okno nebo přesouvat při změně velikosti.

Napravo jsem si dal stejným způsobem styly.

Teď zkouším Ubuntu a tam to k mému překvapení není možné, což se mi skoro nezdá být pravda. Nejspíš neznám něco z Ubuntu, kde se to dělá jinak, aby se to přichytlo? A nebo to skutečně nejde?

Díky předem za odpověď!

Offline

#2 31. 10. 2010 15:14:20

Ondra.kl
Člen
Registrace: 30. 9. 2008
Příspěvků: 933

Re: Přichycení (zadokování?) navigátoru

zkuste CTRL+poklepat na šedou plochu panelu.

Offline

#3 3. 11. 2010 17:51:31

Kulhanek2
Člen
Registrace: 23. 8. 2010
Příspěvků: 18

Re: Přichycení (zadokování?) navigátoru

Díky za nasměrování, ale nakonec mi to šlo při přidržení levýho Alt.

To jsem sice zkoušel i předtím, ale ne tak trpělivě - zadokoval jsem si jeden panel vpravo, jiný vlevo a to mi trvalo asi dvě minutu šolíchání a namátkového posouvání, než se chytil.

Nechápu sice proč je to zrovna v Ubuntu tak divné, no ale už tam jsou a drží, tak co...

Offline

#4 3. 11. 2010 21:10:25

Ondra.kl
Člen
Registrace: 30. 9. 2008
Příspěvků: 933

Re: Přichycení (zadokování?) navigátoru

Používáte v ubuntu compiz? máte zapnuté přesouvání oken přes okraj obrazovky? Pokud ano pak to myslím bude tím. Protože když panel chytnu a přesunu ze středu obrazovky k okraji a až za okraj tak se nezobrazuje kontura tam kde bude ukotven - ta se ukáže až při opačném pohybu zpět.

Offline

#5 4. 11. 2010 04:25:19

Kulhanek2
Člen
Registrace: 23. 8. 2010
Příspěvků: 18

Re: Přichycení (zadokování?) navigátoru

Aha! Tak to asi bude tím - raděj to už nezkoumám, jsem rád, že je tam kde je, dík.

Offline

Zápatí