Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 8. 12. 2008 20:10:06

ruzicka517
Člen
Registrace: 8. 12. 2008
Příspěvků: 2

Automatický přenos tabulky na další stranu

Ve Writeru potřebuji používat stránky, kde je záhlaví a zápatí, toto se automaticky přenáší na další stranu. Stejně ale pořebuji používat i vytvořenou tabulku, aby se automaticky přenášela na další stranu, bohužel jsem nepřišel na to, jak by to mohlo fungovat. Poraďte prosím. Děkuji.

Offline

#2 8. 12. 2008 20:28:18

Hanato
Člen
Místo Praha
Registrace: 6. 8. 2007
Příspěvků: 8

Re: Automatický přenos tabulky na další stranu

ruzicka517 napsal(a)

Stejně ale pořebuji používat i vytvořenou tabulku, aby se automaticky přenášela na další stranu, bohužel jsem nepřišel na to, jak by to mohlo fungovat. Poraďte prosím. Děkuji.

Abych se přiznal tak jsem to moc nepochopil - jako, že je ta tabulka v záhlaví? To přeci funguje...

Nebo aby byla hlavička tabulky na každý další pokračující straně? Trošku upřesněte, zkusíme něco vymyslet :-)

Offline

#3 9. 12. 2008 13:19:26

ruzicka517
Člen
Registrace: 8. 12. 2008
Příspěvků: 2

Re: Automatický přenos tabulky na další stranu

Ne ne, záhlaví a zápatí funguje. TAbulku mám jako hlavní na celé stránce. V podstatě potřebuji vytvořit formulář objednávky, do které budu jen vpisovat text. Ale potřebuji to používat tak, že budou jednotlivé stránky za sebou, abych mohl mezi jednotlivými objednávkami rolovat myší. Snad už je to teď jasnější. Děkuji. Růžička

Offline

#4 16. 12. 2008 09:24:08

Goro
Člen
Registrace: 1. 2. 2007
Příspěvků: 8

Re: Automatický přenos tabulky na další stranu

Znám jen dvě možnosti.
a) Tabulku naskenuj jako obrázek a potom ji vlož jako vodoznak na stránky. Text pak doplňuj pomocí textových rámečků.
b) Tabulku vytvoř jako formulář v modulu BASE a data objednávek ukládej v databázi. Je to možná o něco složitější, ale užitečnější. Můžeš pak v objednávkách jednoduše vyhledávat atp.

Offline

Zápatí