Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 23. 5. 2010 12:44:55

PetrValach
Člen
Registrace: 24. 5. 2007
Příspěvků: 561

OOo 3.2.1 dev

Jaký máte pocit  z nové vývojové verze OOo? Nejviditelnějším posunem jsou nové ikony souborů a možná i drobné urychlení. Jinak další info třeba tu: http://development.openoffice.org/relea … .1rc1.html. Uvidíme, jak se bude OOo vyvíjet pod Oraclem, doufám, že konečně dojde k průlomu a začne být skutečnou odpovědí na jiné kancelářské balíky. Že dojde k opravám v Math, Impress, Base se stane adekvátním databázovým prostředkem, že bude zmenšena doba odezvy, že program nebude tolik závislý (pokud jde o dobu odezvy) na instalovaných pluginech atakdále.

Snad si produktoví manažeři uvědomí, že tento projekt má cenu, a nebudou ho považovat za doživotní kamínek v botě...


Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#2 23. 5. 2010 19:53:13

Ondra.kl
Člen
Registrace: 30. 9. 2008
Příspěvků: 933

Re: OOo 3.2.1 dev

na OOo 3.2.1 rc1 fungju už asi týden (na winXP). Nové ikonky se mi líbí a myslím že se možná malinko urychlilo. Na vliv Oraclu na stabilní buildy si myslím počkáme až na 3.3.

Offline

#3 23. 5. 2010 20:58:34

PetrValach
Člen
Registrace: 24. 5. 2007
Příspěvků: 561

Re: OOo 3.2.1 dev

Já teda registruju problém, spotřeba paměti mi najednou vyleze na 120 a víc mega, po uvolnění pomocí jednoho nástroje zase spadne na - podržte se - asi 40. Ale to vyšponování kamsi mi vadí. Je to jen můj problém nebo čím to může být? Ale mám dojem, že tohle dělají i starší verze.


Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#4 14. 7. 2010 08:53:51

seky33
Člen
Registrace: 14. 7. 2010
Příspěvků: 1

Re: OOo 3.2.1 dev

Ikony u verze OOo 3.2.1 mě silně nesedí. Probůh co to provedli, vždyť není poznat rozdíl mezi texťákem a tabukou. Já chci zpátky starý ikony pomóóóóóc !!! Jinak s OOo maximální spokojenost, až na ty nový ikony. A co se týče tý paměti, tak mě to žere 65 MB na W7 64bit při otevření prázdného listu ve writeru (samozřejmě že když začnu něco psát tak to začně přibývat). Ale vzhledem k tomu, že mám na notesu 4GB paměti tak mě to nějak netrápí.

Offline

Zápatí