Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 3. 11. 2009 23:19:31

Roddney
Člen
Registrace: 3. 11. 2009
Příspěvků: 6

Powerpoint prezentace nejdou spustit ve Windows

Dobrý den,
mám menší problém s Openoffice. Dostávám prezentace ve formátu ppt a snažím se je ve Windows XP otevřít v Impressu, normálně se načte, ale problém se objeví v momentě, kdy pustím samotnou prezentaci. Obrazovka zčerná a potom se objevuje bílá obrazovka s přesípacíma hodinama a tím prezentace končí. Když tu prezentaci vypnu a vrátím se do programu Impress osnova je posunuta jako by program standardně přepínal jednotlivé slidy. Ale v prezentaci se nic neobjevuje. Tento problém je pouze u Win XP. V Ubuntu prezentace jdou dobře. Nevíte někdo v čem by mohl být problém?
Díky

Offline

#2 9. 11. 2009 09:58:33

IrenaS
Administrator
Místo Orlová
Registrace: 7. 5. 2008
Příspěvků: 196

Re: Powerpoint prezentace nejdou spustit ve Windows

Já bych tipla na ovladače grafické karty. Nebude to problém OOo.


Irena Šafářová
redakce portálu

Offline

#3 19. 6. 2010 11:00:59

Fandaci
Člen
Registrace: 11. 11. 2009
Příspěvků: 1

Re: Powerpoint prezentace nejdou spustit ve Windows

Mám stejný problém jako Rodney. V ovladači grafické karty to být nemusí. Mám kartu ATI Rage 128 Ultra 32 MB AGP Video Card 109-73100-02 a to by musela být náhoda, aby Rodney měl stejnou. Mně začal tento problém, když jsem si stáhnul a nainstaloval předváděcí verzi programů AutoCAD. Teď už to mám odinstalované a stejně mi presentace nejde.

Offline

#4 8. 7. 2010 22:39:09

hanus
Člen
Místo Olomouc
Registrace: 29. 11. 2006
Příspěvků: 573
Web

Re: Powerpoint prezentace nejdou spustit ve Windows

Zkuste upgrade na nejnovější verzi OpenOffice Windows, ideálně klony s rozšířenou podporou kompatibility s MSO, např. Go OpenOffice nebo Oxygen OpenOffice.

Offline

Zápatí