Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 23. 6. 2010 13:13:43

Plastique
Starám se o firemní weby na WordPressu
Místo Opava
Registrace: 9. 10. 2004
Příspěvků: 176
Web

Operační systém s aplikacemi včetně OpenOffice.org

V elektronickém obchodě Liberixu jsou v nabídce knihy, které nabízejí plně vybavený operační systém s aplikacemi včetně OpenOffice.org. Je to způsob, jak legalizovat software ve firmě nebo domácnosti - nebo si počítač levně vybavit obrovským množstvím softwaru. Pomocí přiložených DVD lze software legálně nainstalovat na libovolné množství počítačů.

* Ubuntu 10.04 CZ - Příručka uživatele
* Mandriva Linux 2010 CZ

Napadá vás, čím bychom měli Obchod vylepšit? Chtěli bychom, aby se touto cestou dostal OpenOffice.org k více lidem...


Správa WordPress webů: https://udrzbawebu.cz

Offline

#2 23. 6. 2010 19:26:12

PetrValach
Člen
Registrace: 24. 5. 2007
Příspěvků: 561

Re: Operační systém s aplikacemi včetně OpenOffice.org

Napadá mě jiná věc. Možná už jsem to tu někdy psal. Vytvořit soutěž o nejlépe sepsaný článek do sekce Používají... Na základě hlasování čtenářů pak vítězi zaslat třeba nějakou knihu.

Ještě poznámka. Podle mě by ti, kteří nějak významně a aktivně přispívají, měli mít možnost - je-li to v silách, časových a finančních, získat jakýsi servis, řekněme náhradu či jak to nazveme. Může to být cokoliv, ale zvažte, zda by se vyplatilo nějakým způsobem zvýhodnit lidi buď z komunity OOo či prostě jen prosté uživatele zvenčí. Nejde mi o to, že někdo z něčeho bude mít profit. Vždyť soutěže jsou dělány především z propagačních účelů.

Nakonec musím opětně poděkovat za to, že tento portál a s ním i další, na kterých participuje pan Ott, jsou skutečně "pro lidi", ale ne vyloženě "lidové", tedy že se tu dají najít ohromně zajímavé, přínosné a někdy i náročné věci pro pokročilejší, a to vše v pozitivním hávu. Děkuji.


Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#3 23. 6. 2010 23:41:18

Plastique
Starám se o firemní weby na WordPressu
Místo Opava
Registrace: 9. 10. 2004
Příspěvků: 176
Web

Re: Operační systém s aplikacemi včetně OpenOffice.org

První odstavec: neosvědčilo se, zkusili jsme na mandrivalinux.cz. I když...vy to myslíte tak, že máme vybrat nejlepší _existující_ článek? Co z toho budou mít čtenáři, jak vybrat výherce mezi nimi, když pominu, že potřebujeme ty knihy hlavně prodávat? ;-)

Druhý odstavec: S tím počítám v budoucnu, ale tohle je výzva k nákupu, protože na propagaci prostředky nejsou. Nejsme v pozici, kdy bychom mohli rozdávat knihy za 500 Kč. Bohužel.

Třetí odstavec: Děkuji, ale byl bych rád, kdybyste to už nepsal, já osobně to vím a těší mě to, ale někdo by to třeba mohl chápat tak, že jsem si vás na to domluvil. Nás ta pochvala těší, ale opravdu není nutné to psát do fóra. Snad mi rozumíte..


Správa WordPress webů: https://udrzbawebu.cz

Offline

#4 24. 6. 2010 02:11:44

PetrValach
Člen
Registrace: 24. 5. 2007
Příspěvků: 561

Re: Operační systém s aplikacemi včetně OpenOffice.org

Knihy musíte prodávat, ale když jednu uvolíte na takovou věc... nu dobrá, mlčím, jen mě napadlo, že příspěvky v sekci Používají... zbytečně zapadají kamsi do ztracena; zbytečně.

Všiml jsem si, že je v Metrostavu na některých kompech nainstalovaný Oxygen OpenOffice.org. Tak jsem zavolal šéfovi IT oddělení a nabídl mu možnost vyplnit dotazník na openoffice.cz a o co jde. V podstatě mě nenechal domluvit a řekl mi, že dotazníky nevyplňují... takže jsem se dál nevyptával.

Ano, domluvili jsme si to, je to taky za tučný balík, to víte, každej špás něco stojí :-))))) ne, vážně, já jsem to pochopil, jasně, souhlasím. Jen jsem rád, že je tu fajn prostředí a žádný kverulant. Myslím tím opravdu žádný a portál a forum čtou opravdu lidi se zájmem. Toho si važte, to je obrovské unikum.


Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

Zápatí