Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 9. 4. 2010 16:13:05

Ibisua
Člen
Registrace: 7. 2. 2008
Příspěvků: 16

Vytvoření osnovy z obsahu

Dobrý den,
píši diplomku a právě si chci vytvořit obsah o 3 úrovních - tedy v osnově mám Nadpis 1 Nadpis 2 a Nadpis 3 - vše mám přesně nadefinované nikdy mi to nedělalo problém, ale najednou se mi do obsahu (který mám zobrazen v těch 3 úrovních nadpisů) přidalo část textu a někde řádky jen s tečkami a čísly stran. Ten text mám projetý snad milionkrát i ostatní stránky, nejsou jim přiřazeny žádné styly nadpisů. Vytvářím si také seznam tabulek a grafů a někdy mi to tam hodí taky řádek jen s tečkami a číslem stránky. Přitom mám nadefinovanou položku přesně jen nad tabulkou a nic víc. Je to "jen" kosmetický problém v závěru by se to dalo smazat ručně ale přece jen by mě zajímalo kde dělaám chybu?
Děkuji

Offline

#2 9. 4. 2010 16:26:03

Plastique
Starám se o firemní weby na WordPressu
Místo Opava
Registrace: 9. 10. 2004
Příspěvků: 176
Web

Re: Vytvoření osnovy z obsahu

Navigátor ukazuje osnovu správně?


Správa WordPress webů: https://udrzbawebu.cz

Offline

#3 9. 4. 2010 20:45:30

Ondra.kl
Člen
Registrace: 30. 9. 2008
Příspěvků: 933

Re: Vytvoření osnovy z obsahu

a vytváříte obsah jen z osnovy nebo i z jiných prvků?

Offline

#4 10. 4. 2010 13:16:23

Ibisua
Člen
Registrace: 7. 2. 2008
Příspěvků: 16

Re: Vytvoření osnovy z obsahu

Tak už jsem to opravila, onen text, který se mi v obsahu zobrazoval jsem hodila do stylu nadpisu a pak jsem si ho znova přestylovala na své výchozí styly normálního odstavce. A problém zmizel. Opravdu nechápu, ten text jsem si projížděla několikrát a styl nadpisu mu přiřazen nebyl. V navigátorovi ten text zobrazen byl taky. Děkuji vám za ochotu s OO pracuji už 3 roky a neměnila bych smile

Offline

Zápatí