Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 9. 1. 2010 23:06:30

blahja
Člen
Registrace: 9. 1. 2010
Příspěvků: 1

prosím o pomoc - Vstupní pole

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je možné ve writeru vytvořit dokument (např. smlouva) a nastavit ho tak aby se po jeho spuštění objevilo okno do kterého bych zadal (v případě té smlouvy) jméno, příjmení, adresu atd. - dal bych entr a všechny tyto udaje by se mi automaticky vložily do dokumentu (jehož obsah by byl chráněn proti přepsání) na patřičné pozice. Prosím o nějakou radu protože už to zkouším asi 3 dny a opravdu nevím jak dál. Děkuji Kuba

Editoval blahja (11. 1. 2010 08:17:28)

Offline

#2 10. 1. 2010 02:31:50

PetrValach
Člen
Registrace: 24. 5. 2007
Příspěvků: 561

Re: prosím o pomoc - Vstupní pole

No napadá mě akorát průvodce hromadnou korespondencí, jestli jsem myslel tohle... moc tomu dotazu nerozumím.


Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#3 10. 1. 2010 07:14:08

j-pastierik
Člen
Registrace: 15. 11. 2004
Příspěvků: 761

Re: prosím o pomoc - Vstupní pole

Na toto je určený formulár, pri ukladaní si dajte pozor, aby ste v návrhu formulára mali zrušené "otvárať v režime návrhu". Budete vidieť celý text, ale dopĺňať a meniť budete môcť iba tie veci, ktoré povolíte. Najlepšie, ak si to nakoniec uložíte ako šablónu. Pozor, skúste si zadané údaje vytlačiť - stalo sa mi, že formulár na obrazovke nezodpovedal presne 1:1 vytlačeným údajom - musel som napríklad nastaviť trochu väčšie vstupné pole pre text, lebo inak pri tlači odrezalo jeho koniec a pod.

Offline

Zápatí