Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 4. 11. 2009 11:34:08

qwerty14
Člen
Registrace: 28. 10. 2009
Příspěvků: 69

Nejde odinstalovat open office org z počítače

jak mám vymazat openoffice org? Odinstaloval jsem to přes revo uninstal.. zapla se mi klasická odinstala a pak registr... registri jsou smazány a open office org se neodinstaloval .... stále funguje...

Offline

#2 4. 11. 2009 19:14:35

Roman Toman
Člen
Registrace: 19. 7. 2008
Příspěvků: 302

Re: Nejde odinstalovat open office org z počítače

Na čom máte (mal ste) nainštalovanú OOo?


Win 10 PRO 64, LibreOffice

Pokiaľ to vyriešilo váš problém označte prosím svoj príspevok ako VYRIEŠENÝ.
Ako označiť vyriešenú tému

Offline

#3 5. 11. 2009 07:18:03

qwerty14
Člen
Registrace: 28. 10. 2009
Příspěvků: 69

Re: Nejde odinstalovat open office org z počítače

Na počítači smile .. windows XP, servise pack 3 .... mám verzi openoffice org 3.1

Offline

#4 5. 11. 2009 07:25:28

qwerty14
Člen
Registrace: 28. 10. 2009
Příspěvků: 69

Re: Nejde odinstalovat open office org z počítače

Když sem instaloval ooo tak mi nešel spustit word.. pořád se mi tam ukazuje "nedostatek paměti pro spuštění word 12"  Chtěl odinstalovat ooo ale  to nešlo... Skoušel sem to nainstalovat znovu a znovu odinstalovat ale pořád to tam je.

Offline

#5 5. 11. 2009 15:18:32

Roman Toman
Člen
Registrace: 19. 7. 2008
Příspěvků: 302

Re: Nejde odinstalovat open office org z počítače

Jasné, že na PC, myslel som OS. Ja mám takú istú zostavu PC+WXP SP3 CZ. S podobným problémom som sa nestretol (zatiaľ). Mali ste pri inštalácií administrátorské práva? Keď áno a balík funguje aj napriek odinštalovaniu tak skúste nasledujúci postup:

1. Manuálne zmazať inštalačný adresár adresár obvykle je v: C:\PROGRAM FILES\OPENOFFICE.ORG 3. Zmazať ten červený.

2. Treba zmazať užívateľský adresár adresár, obvykle: C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\UŽÍVATEĽ\DATA APLIKACÍ\. Tu treba zmazať adresár OPENOFFICE.ORG. Pod užívateľom si treba predstaviť svoje konto v PC. Bacha, adresár DATA APLIKACÍ je skrytý!

3. Potom bude treba vyčistiť registre nejakým pucregistrom napr. CCLEANERom, možná reinštalácia MSO a reštartovať PC.

Editoval Roman Toman (5. 11. 2009 18:21:52)


Win 10 PRO 64, LibreOffice

Pokiaľ to vyriešilo váš problém označte prosím svoj príspevok ako VYRIEŠENÝ.
Ako označiť vyriešenú tému

Offline

#6 1. 3. 2011 00:20:35

david.dynamo
Člen
Registrace: 1. 3. 2011
Příspěvků: 1

Re: Nejde odinstalovat open office org z počítače

Mně open office 3.2 nejde vůbec odinstalovat ani přeinstalovat, prostě odinstalační program nechce pracovat, odinstalace jako by běží, ale nikdy neskončí...jsem pak nucen odinstalaci ukončit přes správce úloh (OS win vista). Drží se zkrátka jak klíště...prosím o radu.

Offline

#7 2. 3. 2011 21:37:34

PetrValach
Člen
Registrace: 24. 5. 2007
Příspěvků: 561

Re: Nejde odinstalovat open office org z počítače

david.dynamo napsal(a)

Mně open office 3.2 nejde vůbec odinstalovat ani přeinstalovat, prostě odinstalační program nechce pracovat, odinstalace jako by běží, ale nikdy neskončí...jsem pak nucen odinstalaci ukončit přes správce úloh (OS win vista). Drží se zkrátka jak klíště...prosím o radu.

Taky už jsem tohle párkrát zažil. Není to nic příjemného. Doporučuji postup uvedený výše (není nutno adresáře mazat, jen přejmenovat). CCleaner je docela slabý. Buď TuneUp nebo Advanced system care. Zajímavý je i Comodo system cleaner. A Glary Utilities. PS: Používám všechny a ještě něco navíc...


Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#8 27. 5. 2011 07:32:03

Red_Jack666
Člen
Registrace: 27. 5. 2011
Příspěvků: 1

Re: Nejde odinstalovat open office org z počítače

Zdravím

Trápí mě podobný problém, chci odinstalovat či přeinstalovat OOo a v obouch případech se mi zobrazí chybová hláška "Chyby při instalace"??
Důvod proč chci přeinstalovat je ten že program vůbec nefunguje...nelze spustit.
Děkuji za radu, mám postupovat stejně jako již je zmíněno výše??

Offline

#9 27. 5. 2011 08:15:41

Ondra.kl
Člen
Registrace: 30. 9. 2008
Příspěvků: 933

Re: Nejde odinstalovat open office org z počítače

ano, postupujte jako výše.

Offline

#10 19. 9. 2013 14:20:17

ortoped
Člen
Registrace: 19. 9. 2013
Příspěvků: 1

Re: Nejde odinstalovat open office org z počítače

VYŘEŠENO (ponechám si zatím původní  Oo 3.4.1 a na Oo 4. a výše to zkusím, až budou kladné ohlasy. Díky.
Mám nainstalován  program Oo.org.3.4.1 na PC MS Windows XP Profesional SP3 a při odinstalování programu nebo povyšování na vyšší verzi se objeví chybová hláška: Chyba 1316.Při pokusu o čtení se souboru C:\Windows\Instaler\openofficeorg341.msi došlo k síťové chybě. Hláška se objeví vždy, ať jsem přihlášen nebo odhlášen ze síťového připojení. Následně po potvrení, že jsem hlášku přečetl, začne "zpětný proces" a program nelze odinstalovat. Poraďte, prosím, (polopaticky) jak postupovat, abych mohl program povýšit anebo odinstalovat.  Díky

Editoval ortoped (20. 9. 2013 07:26:44)

Offline

#11 19. 9. 2013 14:54:59

neutr
Člen
Registrace: 8. 3. 2007
Příspěvků: 3,435

Re: Nejde odinstalovat open office org z počítače

Ortoped napsal(a)

Hláška se objeví vždy, ať jsem přihlášen nebo odhlášen ze síťového připojení.


Problém je asi v tom, že nemáte administrátorská práva. Je otázkou co je to za síť, ale možná by v případě nouze postačila portable verze (přenositelná na klíčence).
Osobně mohu doporučit nechat nainstalovanou stabilní verzi AOO 3.4.1. Zkouším veri 4.0.0 a není to úplně to ořechové. To bych spíš už doporučil nainstalovat nejnovější verzi LO (4.1.1.2)



    Otázka sítě : Jaká je to síť. V některých případech můžete nainstalovat na lokální disk počítače - jen pro sebe určitý SW. Při tom ale existuje riziko, že se pohádá s verzí síťovou. Takže bych to spíš nedoporučil i když by to šlo. Nejde to například v typicky terminálové stanici, kde nemáte své vlastní úložiště. Ale to by Vám uměl asi lépe vysvětlit správce sítě.


Moje e-mailová adresa
Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte orientaci při vyhledávání řešení JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

Zápatí