Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 24. 9. 2009 07:02:16

thomino1913
Člen
Registrace: 24. 9. 2009
Příspěvků: 2

Chybova hlaska pri instalaci

Dobry den mam Win 7 a mel jsem nainstalovane oo.o 3.1 ale omylem jsem naformatoval disk s odilem s instaklaci oo.o a znovu se mi pri instalaci zobrazuje chbova hlaska "please exit OpenOffice.org 3.1 and the OpenOffice.org 3.1 quickstarter before you confinue. If you are using a multi-user system, also make sure that no other user has OpenOffice.org 3.1 open". Pritom ve spravci uloh se mi nezobrazuje zadny spusteny program od oo.o  a to ani v profesionalnejsim  spravsi uloh. Muzete mi nekdo poradit co s tym mam delat? Dekuji predem.

Offline

#2 24. 9. 2009 19:12:46

Roman Toman
Člen
Registrace: 19. 7. 2008
Příspěvků: 302

Re: Chybova hlaska pri instalaci

Bude treba  v ovl. paneloch nájsť položku [pridať alebo ubrať programy]- alebo nejak podobne a tam nájsť položku OpenOffice.org 3 (keď tam bude) a pokúsiť sa spustiť odinštalovanie. Pokial odinštalovanie nepôjde, tak by sa mala dať položka odobrať zo zoznamu.

Následne je potrebné vymazať všetky adresáre (složky), ktoré inštalačný program OOO vytvoril (programový a aj užívateľské - adresár sa nachádza v zložke užívateľského konta, myslím, že v zložke [Application data] pod názvom Openoffice.org 3 - pozor adresár je normálne skrytý)

Potom je treba nejaký pucregister napr. CCLEANER a bude treba vyčistiť registračnú databázu (registre). To vyčistenie treba opakovať dovtedy, pokiaľ program nenájde žiadny problém. 

Reštartujte PC a nainštalujte OOO znovu. Malo by to fungovať.


Win 10 PRO 64, LibreOffice

Pokiaľ to vyriešilo váš problém označte prosím svoj príspevok ako VYRIEŠENÝ.
Ako označiť vyriešenú tému

Offline

#3 25. 9. 2009 08:49:52

thomino1913
Člen
Registrace: 24. 9. 2009
Příspěvků: 2

Re: Chybova hlaska pri instalaci

Odinstaloval jsem pres revo uninstal vycistil pomoci jak revo uninstal tak pomoc CCleanru a slozky byly smazany pri formatu disku. V datach aplikaci jsem tez hledal a nic jsem tam nenasel porad ale vyskakuje ta hlaska a nejde nainstalovat. Momentalne pouzivam portable verzi ale neni v cestine a nejde pripnout na hlavni panel ve Win 7 normalni verze tam sla a plne s win 7 spolupracovala. Nemate jeste nekdo napad jak to sporovzni nechci preinstlovavat system :-(

Offline

#4 8. 10. 2009 09:01:49

syndrom9
Člen
Registrace: 8. 10. 2009
Příspěvků: 1

Re: Chybova hlaska pri instalaci

Zdravim pri startu mi porad vyskakuje chybove hlaseni
Chyba pri nacitani jazyka Basic z dokumentu C:Dokument setting/Openoffice.org/3/user/basic/standart/script.xlb
obecna chyba chyba pri vstupu a vystupu
Kdyz to odkliknu program bezi v poradku.
Setkal se nekdo s timto problemem,poradi

Offline

#5 4. 11. 2009 10:54:25

dedek60
Člen
Registrace: 4. 11. 2009
Příspěvků: 1

Re: Chybova hlaska pri instalaci

Dobry den,
pri instalaci mi to pise CHYBA 1714 starou instalaci nelze odstranit, ale ja tam nic nainstalovany nemam.Snad jsou nejake zbytky v registru ??
Diky za pomoc na krem@volny.cz

Offline

Zápatí