Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 14. 9. 2009 15:28:06

Fraglin
Člen
Registrace: 12. 2. 2009
Příspěvků: 7

pomalé otvírání openffice

Snažím se již nějakou dobu používat open office, mám ale velké problémy při otevírání libovolného souboru - vždy to trvá řádově dýl než když se to otevírá např. ve wordu. Dá se tomuto problému nějak předejít? dík

Offline

#2 14. 9. 2009 20:21:49

IrenaS
Administrator
Místo Orlová
Registrace: 7. 5. 2008
Příspěvků: 196

Re: pomalé otvírání openffice

Záleží na tom, jaký máte operační systém, jakou verzi OOo, kolik máte paměti, jak máte nastavený samotný OOo.org v nabídce Nastavení | Volby, pak v levém okně OpenOffice.org | Paměť. Je dost důležité nastavit Počet kroků zpět na méně, Grafická vyrovnávací paměť | Použít pro OOo alespoň 64MB a Paměť na objekt nejméně 8MB. Můžete vypnout i javu, pokud ji ale nabudete potřebovat! Dost brzdí . . . ale někdy je nutná.


Irena Šafářová
redakce portálu

Offline

#3 14. 9. 2009 21:29:03

Zvedavec
Člen
Registrace: 8. 11. 2004
Příspěvků: 484

Re: pomalé otvírání openffice

Ja myslim, ze at uz optimalizujete OO jakkoliv, porad bude (ve stavajici verzi) pomalejsi nez MSO.


LO většinou poslední verze, na W10 prof. 32b/64b

Offline

#4 15. 9. 2009 08:40:44

IrenaS
Administrator
Místo Orlová
Registrace: 7. 5. 2008
Příspěvků: 196

Re: pomalé otvírání openffice

Mám nainstalovanou verzi OOo 3.1.1 a můžu říct, že je opravdu rychle načtená. Neměřila jsem rychlost startu OOo versus MSO se stopkami v ruce, ale myslím, že start OOo je opravdu rychlý. Připadá mi, že skoro stejně, jako konkurence :-D
Vývojáři zapracovali - dali si tohle za úkol a je to vidět.


Irena Šafářová
redakce portálu

Offline

#5 14. 5. 2015 09:24:51

neutr
Člen
Registrace: 8. 3. 2007
Příspěvků: 3,435

Re: pomalé otvírání openffice

pro vastonsmith :
     Určitě rádi přivítáme konkrétní podněty, návrhy i konstruktivní kritiku. Fórum je tady od toho aby se věci řešili. Bohu žel téma je 6 let staré a námětem je pomalé otevírání OOo.
     Není proto Váš příspěvek omylem? vede mne k tomu cituji : Klidně bych do toho s vámi šel, pokud se neuchytí moje věc, v níž tohle zamýšlím taky.


Moje e-mailová adresa
Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte orientaci při vyhledávání řešení JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#6 14. 5. 2015 20:20:13

strepon
Člen
Registrace: 6. 1. 2011
Příspěvků: 156

Re: pomalé otvírání openffice

Je to spam, robotem zkopírovaný text z jiné části fóra...

Offline

Zápatí