Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 Včera 14:39:31

jik
Člen
Registrace: 28. 6. 2009
Příspěvků: 44

Poznámky pod čarou u LO 25.2

Zdravím,
přešel jsem na verzi LO 25.2 a všil jsem si, že číslo u nově vytvořené poznámky pod čarou je modré a podtržené. Ale u starých poznámek pod čarou (přestože se na ně kliknout dá také), číslo je normálně černé a podtržené není. Tedy... všiml jsem si i několika dalších podtržených poznámek od čarou, o nichž se domnívám, že jsem s nimi nic nedělal.
Nevíte, jak se toho podtržení zbavit?

Offline

Zápatí