Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 7. 9. 2021 11:30:09

Wlady
Člen
Registrace: 1. 12. 2020
Příspěvků: 23

po dnešní aktualizaco LO program nejde spustit VYŘEŠENO

Po dnešní aktualizaco LO (byla to verze 7.2.4.0 nebo tak nějak) program nejde spustit a neotevřu ani žádný dokument, což je vzhledem k tomu, že s tím pracuji opravdu velká radost.
Nespostím to ani jako správce.
Mám W10, 64 bit

Editoval Wlady (7. 9. 2021 12:45:56)

Offline

#2 7. 9. 2021 12:07:33

neutr
Člen
Registrace: 8. 3. 2007
Příspěvků: 3,435

Re: po dnešní aktualizaco LO program nejde spustit VYŘEŠENO

Zde pomůže asi jenom odinstalování té tové verze. problém je, že verze původně značené jako Fresh (nejnovější s větším číslem značené nyní 7.2.0) jsou málo vychytané. Doporučuji instalovat stabilní verze - k dnešnímu dni je to verze 7.1.5.


     Normálně si stáhněte tu stabilní verzi a to novou odinstalujte. Možná máte ještě instalační balík té verze, která Vám chodila. Pokud ano, můžete ho použít. Ale já jsem stáhl uvedenou verzi 7.1.5 a chodí mi. Takže podle uvážení se připravte.
     Odinstalujte tu novou a reději smažte i instalačí soubor, nebo si k nemu připište něco jako "nespolehlivý", abyste se ho příště vyvaroval.


     Ničeho se nebojte, pokud se nespustil, nemohl ani ublížit souborům, které si bude asociovat verze po něm nainstalovaná. Když byste měl nějaké problémy, tak ještě smažte složku z "user, dataapp" s názvem LibreOffice - celý a bez milosti. Tam jsou uschována vaše nastavení (například Vaše styly a podobně. Takže podle toho zvažte, zda tam něco takového nemáte.


     Je otázkou, zda náhodou nejde o akci Windows. Většinou tahé vše na cloud a ten může být plný, nebo je nějak nastaven Defender. Takže tam bych doporučil hledat v případě, že přeinstalování nepomůže.


Přeji úspěch.


Moje e-mailová adresa
Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte orientaci při vyhledávání řešení JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#3 7. 9. 2021 12:44:38

Wlady
Člen
Registrace: 1. 12. 2020
Příspěvků: 23

Re: po dnešní aktualizaco LO program nejde spustit VYŘEŠENO

Díky moc!
Pomohlo to a dokonce se mi neztratila ani všechna dnešní práce na tabulkách.
Jen popravdě nechápu jednu věc, proč se v rámmci aktualizací nabízí nestabilní verze!
Já si to stáhnul jen proto, že se mi to nabídlo a navíc mi ta nabídka kousla otevřený soubor a ján moula si naivně myslel, že když to stáhnu, tak se to "vylepší" a rozběhne  :-(

Tak ještě jednou díky za kvalitní a hlavně i rychlou radu.

Editoval Wlady (7. 9. 2021 12:45:19)

Offline

Zápatí