Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 9. 3. 2018 14:49:07

silr
Člen
Registrace: 9. 3. 2018
Příspěvků: 1

nezobrazuje se nabídka (writer, calc)

Zdravím,
mam problém (dlouhodobý). Často se mi stává, že se mi nezobrazuje nabídka po kliknutí pravím tlačítkem myši, nebo když kliknu na panel nabídky. Zobrazí se mi jen miniaturní nabídka, kde je vidět jen šipka nahoru nebo dolů a mezi tím nic. Vypadá to, jako by bylo okno nabídky zminiaturizováno, tak že se tam již žádná nabídka nezobrazí. Problém se projevuje náhodně. Někdy stačí vypnout zapnout program, někdy musím vyrestartovat počítač a někdy ani to nepomůže. Mam win10 a používám jak writer tak i calc v nejnovější verzi.

Děkuji, za případnou radu co s tím.

Michal

Offline

#2 9. 3. 2018 15:13:15

neutr
Člen
Registrace: 8. 3. 2007
Příspěvků: 3,435

Re: nezobrazuje se nabídka (writer, calc)

Tohle jsem ještě neviděl. Můžete postnout screen obrazovky? Párkrát jsem viděl poloprázdnou nabídku, ale byla v normální velikosti. Jednalo se o zamčené nabídky - ale ne vždy byl důvod uzamčení. Takže nejspíš chyba - místo zašedlé nabídky úplně prázdné místo.
     Ale nic jako miniaturizovanou nabídku jsem neviděl. Šipkami zřejmě myslíte rozbalovací nabídky doprava. Ale nemám představu takže raději ukázku prosím.


Moje e-mailová adresa
Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte orientaci při vyhledávání řešení JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#3 6. 6. 2019 11:28:38

maxov
Člen
Registrace: 7. 5. 2009
Příspěvků: 10

Re: nezobrazuje se nabídka (writer, calc)

Tohle je přesně ten můj problém. Nevšiml jsem si, že už tu je, tak jsem založil nové téma.
https://forum.openoffice.cz/viewtopic.php?id=5633
Akorát tazatel ten problém popisuje už u nějaké dřívější verze z roku 2018. Mně to začalo dělat teď.

Editoval maxov (6. 6. 2019 11:30:26)

Offline

Zápatí