Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#26 8. 6. 2009 10:45:06

PetrValach
Člen
Registrace: 24. 5. 2007
Příspěvků: 561

Re: Marketingová zbraň

Vážení, musím vás lehce opravit. Prachy jsou třeba, ale skutečně jen na práci autorů. Zásluhou jednoho kolegy jsem totiž objevil jednu superfirmu, kde si lze nechat takové věci tisknout za hubičku, a to myslím jako OPRAVDU. Není to spolek patlálků. Vydávají skripta pro studenty a další malo- a středněnákladový tisk. Bohužel tu nemůžu uvést link. Takže bude-li mít někdo cukání něco vydat, napište mi. Může to být i jen deset kousků po deseti stránkách. V takovém případě zaplatíte tuším něco stovky... chcete víc slov?
Vznikne-li nějaká publikace k OOo, kterou by pisatel chtěl vydat, nechť mi pošle návrh, udělám prepress přípravu, aby tam nebylo nutno za ni připlácet. Stačí dodat PDF a oni to vytisknou... A můžeme si samozřejmě vybrat  formát, typ vazby a tak dále.


Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#27 8. 6. 2009 10:50:23

PetrValach
Člen
Registrace: 24. 5. 2007
Příspěvků: 561

Re: Marketingová zbraň

Ještě poznámka. And what about userhelp? Vždyť je tak dobře napsaný. Proč ho nepropagovat trochu více, hm?


Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#28 8. 6. 2009 11:26:42

pribanf
Člen
Místo Zábřeh
Registrace: 20. 10. 2008
Příspěvků: 11

Re: Marketingová zbraň

Můžete mi vzhledem k moji neznalosti objasnit, co míníte tím "userhelp" - jen pro upřesnění?

Offline

#29 8. 6. 2009 20:16:33

PetrValach
Člen
Registrace: 24. 5. 2007
Příspěvků: 561

Re: Marketingová zbraň

Uživatelskou nápovědu. Podle mě je dobře zpracovaná, chybí jen příklady. Tak proč další tiskoviny?


Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#30 18. 3. 2013 11:04:43

tomil2002
Člen
Registrace: 26. 2. 2013
Příspěvků: 19

Re: Marketingová zbraň

1 / Funkčnost
2/ Jednoduchost
3 / bezkonkurenční přizpůsobitelnost
4 / kompaktibilita mezi formáty
5 / perfektní nápověda v JČ
6 / On-line šablony
7 / Diskuzní fóra - pomoc při řešení úkolu, problému .

Píši k LO které používám , není nic co by mě nutilo používat MSO které mám legální v šuplíku..... LO a OO je lepší . To ovládání je o 100% lepší. Díky personas se dá příjemně oživit vzhled , změnit ikony za vlastní , ukládání šablon ... je toho hodně . Zkrátka subjektivně je to lepší balík než MSO , nic nevnucuje . Už jen ta prapodivná lišta s ikonami u MSO je k ničemu.MSO byl prima do roku 97.Od roku 2007 jej nemusím a to jsem ho používal do nedávna, potřebuji balík k práci.

Offline

#31 3. 5. 2014 10:54:02

Hades
Člen
Registrace: 1. 5. 2014
Příspěvků: 3

Re: Marketingová zbraň

Jako nově registrovaný, ale nikoliv nováček v OO, si znovu dovolím otevřít vlákno.

Protože používám OO opravdu "dlouho", docela jsem se nad tímto vláknem pobavil.

Zárověň dokážu pochopit rozčarování uživatele "Zvedavec" nad "špatnou funkčností OO/LO".
Kdo se nepokusil alespoň jednou v životě dostat do podvědomí BFU cokoliv, co je FREE, tak asi nikdy nepochopí. Otevřeně a bez výmluv přiznám, že OO (dnes AOO), se moc M$O rovnat nemůže.


Proč to tvrdím... Koukněte do PC BFU...
Minimálně z 80% najdete balík M$O (tady pominu, zda legální či nelegální, všichni víme své. Přiznám se, že jsem měl také nelegální balík M$O (verze 6) současně s OO). A ano, OO byl lepší, tedy pro mne, nikoliv pro státní firmy (přenositelnost maker a dalších komponent). Dnes už to nedokážu posoudit, M$O nemám, ale pamatuju si, že alespoň v Excelu a Accesu se to mezi jazykovými mutacemi moc nesnášelo (nefungovalo), což se o OO říci nedalo (ano, mám na mysl přeložené funkce IF:Then == > Když:Tak (nebo Potom?) a další).


Dost... Vraťme se k tématu...

Propagace AOO/LO je fajn, sám pro to dělám co můžu, ale dokud budou v nových verzích chyby, o kterých tu neustále slyším (čtu), pak opravdu bude AOO/LO jen okrajovým zájmem pro nás nadšence, co nechtějí podporovat nekompatibilní verze M$O.


p.s.
Jo a sám požívám AOO 3.4.1 a LO 3.6
Jsem spokojen, fungují jak potřebuju, byť to LO pro mne bylo ze začátku trochu zklamáním...

Offline

Zápatí