Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 31. 5. 2017 15:48:55

HDF
Člen
Registrace: 31. 5. 2017
Příspěvků: 1

Špatné zobrazení odrážek v různých PC

Dobrý den,
teď řeším problém. V dokumentu používám odrážky. Když ten dokument otevřu v jiném PC, tak se mi v jiném PC odrážky nezobrazí a v druhém PC se mi zobrazí zeleně. Ve všech PC máme stejnou verzi openofficů... Nevíte, někdo, kde by mohl být problém?


Děkuji za radu.

Offline

#2 31. 5. 2017 17:21:37

neutr
Člen
Registrace: 8. 3. 2007
Příspěvků: 3,435

Re: Špatné zobrazení odrážek v různých PC

Odrážky a s tím spojené číslování se nastavuje jako styl. Správně by si to writer měl pamatovat - tedy jaký druh a styl byl nastaven. Je tedy otázka zda tan Váš systém není staršího data a proto obsahuje zřejmě chybu.
    Asi byste měl upřesnit o jakou verzi Open Office se jedná. Správně byste měli mít verzi Apache Open Office verze 4.1.3 což je poslední verze. Mimo toho by to mohla být ještě původní verze před odtržením Libre Office, nebo přímo Libre Office.
    Další věcí je operační systém. Ten bude zřejmě také stejný. Mám zkušenost že stejná verze se chová (nebo spíš vypadá) na Windows jinak nežli na Linuxu.


    Vlastnost ukazuje na to že jiné stroje načítají různé styly což souvisí s vnitřním označením stylů. Je tedy pravděpodobné, že stroj přebírá nezávislé nastavení typu odrážek a číslování podle posledního nastaveného. Nezobrazení odrážek se dá nastavit hodnotami pro číslování, odsazení a podobně. To by se ale mělo uchovávat v dokumentu. Půjde s největší pravděpodobností o chybu. Ještě bych doporučil vyexportovat do PDF a podívat se zda PDF styly udrží.


    Pokud používáte nějaký aktuální balík tak napište prosím jaký a mělo by se to nahlásit jako chyba. K tomu by pak měly být zřejmě screeny z jednotlivých strojů.
    Samozřejmě pokud je na strojích různá verze to zjistíme nejlépe NÁPOVĚDA > O APLIKACI - pak by to divné nebylo. Různé verze mohou mít různé čtení stejné značky.


Moje e-mailová adresa
Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte orientaci při vyhledávání řešení JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

Zápatí