Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 17. 3. 2016 14:21:57

LenkaC
Člen
Registrace: 23. 5. 2014
Příspěvků: 14

Různé formáty (styly) stránek jednoho dokumentu VYŘEŠENÝ

Dobrý den,
určitě už se to tady někde ve fóru řešilo, a jistě to bude něco jednoduchého, nicméně jsem nenašla ... kde prosím najdu info, jak v běžném dokumentu ve Writeru udělat pro každou stránku jiný formát?
Např. první 2 strany mají záhlaví + zápatí, nějakou šířku okrajů apod., a 3. strana by měla být bez záhlaví, bez zápatí, s jinou šířkou okrajů apod.
Moc děkuji.
LC

Editoval LenkaC (22. 3. 2016 15:06:56)

Offline

#2 17. 3. 2016 17:34:59

neutr
Člen
Registrace: 8. 3. 2007
Příspěvků: 3,435

Re: Různé formáty (styly) stránek jednoho dokumentu VYŘEŠENÝ

Lenko běžte na ten modrý pruh nahoře, stiskněte ČLÁNKY. Otevře se stránka, která má také modrý pruh a v něm je okénko pro vyhledávání. Tam ten dotaz zadejte.


     Bylo toho o takové problematice napsáno opravdu hodně. Ale snad ještě víc zde na této stránce pod modrým pruhem karta HLEDAT. Tam zadejte nejprve heslo pro vyhledávání. Následně, typ dokumentu - vyhledávat pro Writer - to správně zakřížkujte - ono je to uděláno nepřehledně.


     Heslo pro vyhledávání nejlépe "změna formátu" - nebo změna "stylu stránky" a podobně. Ale stačí i jen "formát" a podobně.



PS - Ten návod na automatické číslování tabulky už Vám funguje? Nejdříve jste to docela aktivně dotazovala a pak nic? Nyní řešíte už jiný problém - takže tabulka je nedořešena?
     Ono jde o to, že nyní budete hledat v historii a jistě se vyhnete takovým dotazuům které nejsou dořešeny - ty nedořešené (neoznačené VYŘEŠENO) nikomu asi nepomohou a proto se nečtou.

Editoval neutr (17. 3. 2016 17:43:04)


Moje e-mailová adresa
Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte orientaci při vyhledávání řešení JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#3 22. 3. 2016 15:03:06

LenkaC
Člen
Registrace: 23. 5. 2014
Příspěvků: 14

Re: Různé formáty (styly) stránek jednoho dokumentu VYŘEŠENÝ

Dobrý den, neutr,

díky moc za radu, hledala jsem jen ve Fóru a tam jsem nenašla. V Článcích jsem potřebné našla, a pro případ dalších hledajícíh vkládám link, co jsem použila:
http://www.openoffice.cz/navody/styly-s … u-na-sirku

Offline

#4 22. 3. 2016 15:08:11

LenkaC
Člen
Registrace: 23. 5. 2014
Příspěvků: 14

Re: Různé formáty (styly) stránek jednoho dokumentu VYŘEŠENÝ

A ještě jedna odpověď pro Vás, neutr, k tomu návodu na číslování ... upřímně to bylo na mě trochu složité čtení, tak jsem to zatím odsunula, budu na implementaci potřebovat více času a teď se mi tu vecpaly jiné priority.
Hned jak ozkouším, označím nebo pošlu komentář.

Offline

Zápatí