Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 29. 4. 2009 13:04:32

zombie
Člen
Registrace: 14. 11. 2008
Příspěvků: 106

prazdne stranky v hromadne korespondenci

Ahoj,

daji se nekde vypnout prazdne stranky, ktere pridava pruvodce hromadnou korespondenci mezi jednotlive stranky s obsahem? Pres toho pruvodce se doplnjou udaje z tabulky (adresy atd), jenze za kazdou strankou se pak vlozi neviditelna prazdna. Ze tam ty prazdne stranky jsou je videt jen na strankovani 1,3,5,...

Pri tisku jsem pak nekde nastesti nasel policko, kde se dalo vypnout tisknuti prazdnych stran, ale ja bych chtel, abych na to nemusel furt myslet a aby se mi ty prazdne stranky vubec nevkladaly. Jde to nejak udelat? Ja na to pred tiskem samozrejme vzdycky zapomenu a pak vybiram ze dvestestrankovyho stosu 100 prazdnejch stranek, coz je pekna otrava smile Zvlast otravne to je v pripade obalek, protoze tech se vejde do zasobniku malo a musim pak tiskarnu krmit obalkama 2x castejs sad

Duvod, proc se to tak deje, bude pravdepodobne kvuli tiskarnam s duplexnim tiskem, ale doufam, ze to jde nejak vypnout. Duplex mam na tiskarne implicitne vypinutej, protoze ta moje blba tiskarna otaci stranku pokazde, i kdyz ta nasledujici je prazdna, a tisk je pak o to otaceni pomalejsi, takze to zapinam jen na vicestrankove dokumenty, kterych tolik netisknu.

Dekuji za odpoved.

Offline

#2 29. 4. 2009 15:43:40

Ondra.kl
Člen
Registrace: 30. 9. 2008
Příspěvků: 933

Re: prazdne stranky v hromadne korespondenci

Není důvodem náhodou to že používáte stránkový styl "pravá stránka" u kterého je definované že se používají pouze pravé stránky a levé stránky jsou tedy prázdné?

Offline

#3 12. 5. 2009 09:38:31

zombie
Člen
Registrace: 14. 11. 2008
Příspěvků: 106

Re: prazdne stranky v hromadne korespondenci

Dekuji za odpoved, ale strankovy styl pouzivam nejaky vychozi, do toho jsem se nikdy nestoural. Muzete mi prosim tedy poradit, jak to prepnu, aby to nedelalo?

Offline

#4 12. 5. 2009 11:05:26

Ondra.kl
Člen
Registrace: 30. 9. 2008
Příspěvků: 933

Re: prazdne stranky v hromadne korespondenci

Offline

Zápatí