Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 3. 3. 2016 17:44:14

flanagan
Člen
Registrace: 3. 3. 2016
Příspěvků: 3

donor (příspěvek) - VYŘEŠENO

Dobrý den.

LibreOffice používám často a tak jsem si řekl, že je na čase LO zase něco vrátit. Bohužel, nemám možnost platby kartou, PayPal atp. Pro mě je nejlépe dosažitelný převod z účtu, případně převod kreditu (dárcovská SMS).

edit.: Ideální by bylo, když by existovala možnost zaslat nějakou částku na tuzemský účet.

Prosím, můžete mi poradit, jak přispět? Děkuji.

Editoval flanagan (14. 3. 2016 09:28:24)

Offline

#2 3. 3. 2016 23:41:52

neutr
Člen
Registrace: 8. 3. 2007
Příspěvků: 3,435

Re: donor (příspěvek) - VYŘEŠENO

Podívejte se sem : Stránka downloadu
     Bývalo to původně pod odkazem OTÁZKY - ale to je nedostupné (možná momentálně jen pro mne portál někdy zlobí). Ale nejspíš by to lépe věděl šefredaktor Lukáš Jelínek.

Editoval neutr (3. 3. 2016 23:43:16)


Moje e-mailová adresa
Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte orientaci při vyhledávání řešení JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#3 5. 3. 2016 21:51:27

strepon
Člen
Registrace: 6. 1. 2011
Příspěvků: 155

Re: donor (příspěvek) - VYŘEŠENO

Dobrý den, díky za zájem! Takový dotaz se nevidí každý den:))


Pokud máte na mysli finanční příspěvek The Document Foundation, pak jsou k dispozici možnosti z odkazu v předchozí odpovědi včetně německého účtu. U nás žádná pobočka The Document Foundation ani organizace specializovaná na LO neexistuje. Možností by bylo přispět nějakému spolku zaměřenému na svobodný software, ale nevím o žádném, který by se angažoval v LO (když nepočítám OpenAlt jako organizátora LibreOffice Conference).


Ovšem podpořit LO nemusíte jen finančně: počítají se i odkazy na stránkách, doporučení známým a pochopitelně spousta možností, jak se na tvorbě LO podílet; řada z nich přitom není nijak náročná.

Offline

#4 6. 3. 2016 03:39:01

flanagan
Člen
Registrace: 3. 3. 2016
Příspěvků: 3

Re: donor (příspěvek) - VYŘEŠENO

strepon napsal(a)

Dobrý den, díky za zájem! Takový dotaz se nevidí každý den:))

Děkuji, snažím se být fér.

strepon napsal(a)

Pokud máte na mysli finanční příspěvek The Document Foundation, pak jsou k dispozici možnosti z odkazu v předchozí odpovědi včetně německého účtu. U nás žádná pobočka The Document Foundation ani organizace specializovaná na LO neexistuje. Možností by bylo přispět nějakému spolku zaměřenému na svobodný software, ale nevím o žádném, který by se angažoval v LO (když nepočítám OpenAlt jako organizátora LibreOffice Conference).

Děkuji, tuto možnost zkusím využít, přispěji na německý účet The Document Foundation, předtím jsem si té možnosti nepovšiml.

strepon napsal(a)

Ovšem podpořit LO nemusíte jen finančně: počítají se i odkazy na stránkách, doporučení známým a pochopitelně spousta možností, jak se na tvorbě LO podílet; řada z nich přitom není nijak náročná.

Ano, moji známí mají LibreOffice a jsou s ním spokojeni.

Děkuji za pomoc!

Offline

#5 9. 3. 2016 16:43:48

flanagan
Člen
Registrace: 3. 3. 2016
Příspěvků: 3

Re: donor (příspěvek) - VYŘEŠENO

Dobrý den.


Ještě dodatek k převádění na německý účet The Document Foundation. Protistrana neakceptuje zaslání Kč, je třeba zadat Eura tj. přepočítat Kč na Eura a zadat. Jinak nedojde k transakci, ale poplatek za operaci by se přesto strhnul.


Také je třeba říci, že banky si za každý převod do zahraničí (zde Německo) účtují poplatek, což v mém případě bylo v březnu 2016 cca 200Kč.


Aktualizace leden 2022: Platba z George.csas.cz (ČS a.s.) na účet The Document Foundation byl snadný, stačilo zadat The Document Foundation a výši platby v Euro (třeba 10 Euro), potvrdit, a vše bylo hotovo. Důležité: poplatek je v tomto případě asi 12 až 15Kč a je zahrnut v ceně platby.

Editoval flanagan (21. 1. 2022 14:57:52)

Offline

Zápatí