Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 23. 10. 2015 19:03:57

tomil2002
Člen
Registrace: 26. 2. 2013
Příspěvků: 19

Sady ikon

Dobrý den , měl bych dotaz. Používám již dlouho LO ve Windows , tam je vše v pořádku . Ihned po instalaci si přehodím ikony jak jsem zvyklý , tuším sadu Tango , ale začal jsem používat více taky Ubuntu a tam  v LO nemám žádný výběr ikon je tam pouze sada ikon Human . Opravdu za ty léta na ně nejsem zvyklý , umím si vyrobit a nebo prostě ikony nahradit , ale je to pomalé a moje zkušenost říká že později po aktualizaci o vše zase přijdu a mohl bych se v tom šťourat znovu a to se mi nechce . Je prosím možnost doinstalovat si další sady ikon do LO v Ubuntu ?
Jinak jsem tady na fóru po dlouhé době a můžu říct že LO mi přirostl hodně k srdci a za nějaký MSO bych jej neměnil ani náhodou , jen se "modlím" aby v duchu "pokroku" se nezměnilo to klasické a výborné ovládání které LO má v něco podobného jako jsou ty pásy ikon u jiných . No a mám ještě jednu poznámku nebo poznatek a to že mám tedy subjektivně pocit , že LO se lépe chová ve Windows než tedy v Ubuntu které rovněž používám , ale jak píšu, je to subjektivní pocit takže smile ... .

Offline

#2 25. 10. 2015 10:03:22

janek-m
Člen
Registrace: 25. 4. 2013
Příspěvků: 22

Re: Sady ikon

Zmeniť ikony v LO v (K/X/L)Ubuntu je veľmi jednoduché – otvorte správcu balíka Synaptic (štandardne v Ubuntu nie je nainštalovaný, tak ho treba doinštalovať buď cez Centrum softvéru alebo cez terminál príkazom sudo apt-get install synaptic) a potom v Synapticu do vyhľadávača zadať: libreoffice-style  a zobrazia sa balíky s možnými témami. Po inštalácii zvolenej témy alebo tém, otvoriť LO → Nástroje →Možnosti →LibreOffice → Zobraziť →Veľkosť a štýl ikon. Po reštartovaní LO sa objaví v menu zvolená sada ikon.

Offline

#3 25. 10. 2015 13:22:04

tomil2002
Člen
Registrace: 26. 2. 2013
Příspěvků: 19

Re: Sady ikon

Zmeniť ikony v LO v (K/X/L)Ubuntu je veľmi jednoduché – otvorte správcu balíka Synaptic ... .

Děkuji moc , už jsem to udělal a jak si tak hraji s LO v Ubuntu musím poopravit názor že ve win se chová LO lépe, bylo to opravdu jen subjektivní. LO se v obou systémech chová stejně dobře.Bezvadný kancelářský balík. Nasadil bych si jej všude i kdyby byl komerční.

Offline

Zápatí