Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 18. 10. 2015 09:32:47

klemo
Člen
Registrace: 18. 10. 2015
Příspěvků: 2

Video v impress

Jak mám vložit natočené video ve formát MP3, MP4, AVI (velikost cca 300 MB) do prezentace, aby bylo VIDEO zobrazené na celé stránce okna ? Přes VLOŽIT VIDEO se mi dané okno vloží pouze do středu okna a nejde mi to zobrazit na celé okno. Pro mé pracovní potřeby by bylo vhodné mít VIDEO  na celé okno prezentace.
A jde to udělat nějak jinak abych musel mít VIDEO uložené v souboru kde tvořím PREZENTACI (když je uloženo jinde nejde pustit)? Aby bylo video přímo v těle prezentace.
Poradí mi někdo ?
Díky Lukáš

Offline

#2 18. 10. 2015 11:12:19

neutr
Člen
Registrace: 8. 3. 2007
Příspěvků: 3,435

Re: Video v impress

Problém "embedding" videa bude asi velký. Prezentace často padají kvůli velikosti a proto bych to ani nedoporučoval zkoušet. Šlo by to asi přidat do adresáře vlastní prezentace. Tím by se dosáhlo stejného efektu, ale to nemám otestované. (Změníme koncovku .odp na .zip, rozzipujeme a vložíme video. Zpětně zazipujeme a změníme koncovku na .odp) Pak se musí správně natagovat.
     S videem byly vždy potíže (multimediální soubory se dají spouštět také ve Writeru), ale četl jsem někde že to lze vyřešit pomocí spolopracujícího programu (nebo spouštět externí přehrávač pomocí shellu).

Editoval neutr (18. 10. 2015 11:13:08)


Moje e-mailová adresa
Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte orientaci při vyhledávání řešení JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#3 18. 10. 2015 14:49:30

klemo
Člen
Registrace: 18. 10. 2015
Příspěvků: 2

Re: Video v impress

Ale hlavní problém mám s tím jak zobrazit VIDEO na celou stránku okna ? Když to klasicky vložím tak to je pouze uprostřed tak na polovině zobrazení.
To ukládání nějak vyřeším, ale to zobrazení se mi nelíbí a na Power pointu toto jde provést na celou stránku.

Offline

#4 18. 10. 2015 15:03:28

Zvedavec
Člen
Registrace: 8. 11. 2004
Příspěvků: 484

Re: Video v impress


LO většinou poslední verze, na W10 prof. 32b/64b

Offline

Zápatí