Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 20. 7. 2015 19:16:42

pavel_hlad
Člen
Registrace: 22. 3. 2012
Příspěvků: 37

Automatický text

Prosím o pomoc v následující záležitosti. Když na druhém počítači spustím LO Writer a nový dokument a v něm chci napsat nějaký text - pro příklad Dobrý den, tak po začátku psaní se objeví hláška, že automatický text pro D nebyl nalezen. To se opakuje po každých třech napsaných písmenech. V nápovědě jsem nenašel žádnou informaci pro vypnutí automatického textu.
Děkuji za případné typy. PH

Offline

#2 21. 7. 2015 07:38:47

neutr
Člen
Registrace: 8. 3. 2007
Příspěvků: 3,435

Re: Automatický text

Znamená to, že na stejné instalaci spouštíte dva stroje? To by bylo logické. měl byste otestovat sdílení. Protože jinak si asi první přihlášený stroj prostředky přivlastní.
      To byste poznal podle toho, když byste chtěl otevřít stejný soubor oběma stroji. Když ale otevřete nový (ten se vygeneruje ze šablony a až do přihlášení k autoamtickému textu neví, že prostředky jsou obsazeny dříve přihlášeným strojem.


Jestli je to jinak prosím popište jak.


PS :
Takový provoz je provozem na síti. To by mělo být provedeno už z instalace. Když byste měl nezávislou instalaci na každém stroji tak by se to stát nemělo.

Editoval neutr (21. 7. 2015 07:41:09)


Moje e-mailová adresa
Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte orientaci při vyhledávání řešení JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#3 21. 7. 2015 10:23:42

pavel_hlad
Člen
Registrace: 22. 3. 2012
Příspěvků: 37

Re: Automatický text

Děkuji za ochotu pomoci. Můj případ nebyl případem sdílení, šlo o chování jednoho konkrétního počítače. Až po napsání dotazu do tohoto fóra jsem zjistil, že podobně se počítač chová i při psaní zprávy v Thunderbirdu - nakonec jsme zjistili, že příčina byla v klávesnici. Problém je tedy vyřešen.
PH

Offline

Zápatí