Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 22. 10. 2014 20:43:15

Sion
Člen
Registrace: 22. 10. 2014
Příspěvků: 2

Rozházené číslování stránek - VYŘEŠENO

Dobrý den,

potřeboval bych pomoci s číslováním stránek (nebojte, hledal jsem na googlu více jak tři měsíce). Používám LO 4.3. (ale dělo se to i u starších verzí). Jedná se o to, že číslování se uprostřed dokumentu restartuje a začíná opět od jedničky (v současném dokumentu na dvou místech). Nemám tam žádné zalomení stránky/odstavce natož se zašrtnutým restartováním číslování. Před nějakou dobou jsem také našel, že v tom může dělat bordel styl stránky, ale ten vypadá, že je na obou stranách stejný.
K dokreslení veselosti s číslováním je začátek dokumentu. Kde na první stránce mám zalomení stránky s restartováním číslováním od 1. To sice funguje, ovšem v absolutním číslování se ona druhá stránka (kde se správně zobrazuje strana 1) čísluje jako strana 3. Tato druhá situace mě ovšem nijak zásadně netíží jako problém předešlý.
Již předem děkuji za Vaše nápady:)

Editoval Sion (23. 10. 2014 08:30:00)

Offline

#2 23. 10. 2014 04:08:09

neutr
Člen
Registrace: 8. 3. 2007
Příspěvků: 3,435

Re: Rozházené číslování stránek - VYŘEŠENO

Tohle je divné. Podle všeho o tom, co by to mohlo být víte dost. Pochybuji, že by někdo věděl o takovém chování dokumentů. Taková připomínku tady ještě asi nebyla a téma číslování stránek je poměrně časté.
     To chce ukázku. Pokud tam máte nejaká choulostivá data dejte tam nějaký náhradní text, aby se číslování neztratilo. Je možné si pomoci podle článku Petra Valacha Lorem Ipsum, nebo jednoduše si nakopírovat do paměti nějakou celou stránku náhradního textu a tím postupně nahradit stránku po stránce.
     Vložte to sem k nahlédnutí.


Moje e-mailová adresa
Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte orientaci při vyhledávání řešení JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#3 23. 10. 2014 08:29:29

Sion
Člen
Registrace: 22. 10. 2014
Příspěvků: 2

Re: Rozházené číslování stránek - VYŘEŠENO

Tak už jsem to uploadnul a otevřel jsem ten dokument abych napsal jaké stránky to přesně jsou. A ono to je najednou všechno v pořádku... jen tak z ničeho nic přes noc. Takže kdyby měl někdo podobný problém, tak doporučuji uložit dokument, zavřít celej LO, a opět otevřít mělo by to být ok. A tak to tedy značím za vyřešené:)

Offline

Zápatí