Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 6. 8. 2014 11:01:55

Cardello
Člen
Registrace: 11. 10. 2010
Příspěvků: 45

Přenos uživatelských nastavení - VYŘEŠENO

Dobrý den,
rád bych přenesl svoje uživatelská nastavení (nástrojové lišty, schemata, palety barev, apod.) při nové instalaci OO. Je možné nějakým způsobem provést export/import těchto nastavení? Nikde to nemohu najít, případně ukládá se toto někam automaticky? Velice děkuji

Editoval Cardello (9. 8. 2014 21:40:49)

Offline

#2 6. 8. 2014 11:22:13

neutr
Člen
Registrace: 8. 3. 2007
Příspěvků: 3,435

Re: Přenos uživatelských nastavení - VYŘEŠENO

Uživatelské nastavení by se mělo udržet. To je zařízeno ve Win a podobně v Lin pomocí složky ve Vašem profilu. Má název podle verze - nyní AOO, nebo LO /4/.
      Ovšem některé věci jsou jinak. Například došlo ke změnám nabídek barev - palet v LO. Takže ruku za to do ohně nedám. Možná by to chtělo příslušnou složku s nastavením někam jinam zkopírovat a pak se pokusit to vypreparovat. Pokud to máte nastaveno pro konkrétní dokumenty (ne pro obecné AOO, LO) tak by se to také ztratit nemělo, pokud v nové verzi takové nastavení existuje.


Moje e-mailová adresa
Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte orientaci při vyhledávání řešení JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#3 6. 8. 2014 14:25:30

Cardello
Člen
Registrace: 11. 10. 2010
Příspěvků: 45

Re: Přenos uživatelských nastavení - VYŘEŠENO

Jde o to, že po výměně disku instaluji vše kompletně znovu, takže bych právě potřeboval vypreparovat příslušnou složku, kde tato nastavení jsou uložena, ale protože jsem ani nenašel příkaz pro export, nemám tušení, kde by to mohlo být...

Offline

#4 6. 8. 2014 16:11:22

neutr
Člen
Registrace: 8. 3. 2007
Příspěvků: 3,435

Re: Přenos uživatelských nastavení - VYŘEŠENO

Pokud jste na Windows tak je to pravděpodobně (podle OS -XP- téměř určitě) :
C/Document and setings/Váš profil/data aplikací/openoffice(nebo Libre office)/4/. Přes to doporučuji spustit hledání ve složkách 'Data aplikací'. Tam najdete adresář LibreOffice, Nebo OpenOffice. V něm už je složka /4/ (pokud ovšem nemáte verzi řady 3 to by tam bylo /3/.


Moje e-mailová adresa
Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte orientaci při vyhledávání řešení JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#5 9. 8. 2014 21:40:00

Cardello
Člen
Registrace: 11. 10. 2010
Příspěvků: 45

Re: Přenos uživatelských nastavení - VYŘEŠENO

Díky za info. Původně jsem si udělal nedopatřením neúplnou kopii a tak jsem to nemohl nikde najít, ale nakonec se to povedlo...

Offline

Zápatí