Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 15. 4. 2009 20:28:27

andrej1982
Člen
Registrace: 15. 4. 2009
Příspěvků: 2

Nespravne prekonvertovanie textu do tabulky

Dobry den!!!
Nemohli by ste mi poradit ako prekonvertovat nasledujucu tabulku do writeru ked prekopirujem tabulku nasledne vysvietim a dam prekonvertovat text do tabulky tak mi to urobi iba jeden stlpec uz som skusal vsetko v ramci mojich vedomosti a proste mi to nejde, tak som musel siahnut po worde :-( budem velmi rad ak mi to niekto vysvetli co mam urobit. Dakujem
http://bodybuilding.szm.sk/Jedlo/hodnoty.htm

Offline

#2 15. 4. 2009 21:31:24

Ondra.kl
Člen
Registrace: 30. 9. 2008
Příspěvků: 933

Re: Nespravne prekonvertovanie textu do tabulky

mno nevím, MSO tu nemám abych vyzkoušel co dělá ... nicméně ta zdrojová tabulka má v rámci jednotlivých buňek vloženy odstavce tak problém bude zřejmě tam, protožepo vložení do writeru máte všechny buňky oddělené odstavci - a program pak nemá jak poznat kde končí řádek.

Vložte tabulku první co Calcu a pak ji překopírujte do writeru - buďto jako OLE objekt, nebo jako prostý text - tentokrát se to vloží s odstavci na konci řádku a s tabelátory mezi sloupci. Na to už aplikovat funkci "text - tabulka" jde.

Offline

#3 16. 4. 2009 07:04:11

andrej1982
Člen
Registrace: 15. 4. 2009
Příspěvků: 2

Re: Nespravne prekonvertovanie textu do tabulky

Ondra.kl napsal(a)

mno nevím, MSO tu nemám abych vyzkoušel co dělá ... nicméně ta zdrojová tabulka má v rámci jednotlivých buňek vloženy odstavce tak problém bude zřejmě tam, protožepo vložení do writeru máte všechny buňky oddělené odstavci - a program pak nemá jak poznat kde končí řádek.

Vložte tabulku první co Calcu a pak ji překopírujte do writeru - buďto jako OLE objekt, nebo jako prostý text - tentokrát se to vloží s odstavci na konci řádku a s tabelátory mezi sloupci. Na to už aplikovat funkci "text - tabulka" jde.

Super!!!!!
Uz som sa zlakol ze sa toho wordu nezbavim. Word nerobil problemy s odstavcami klasicky to prekonvertoval ale to neni podstatne dolezite je to ze sa to da. Diky moc!!!!

Offline

Zápatí