Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 11. 4. 2009 17:26:55

alda
Člen
Registrace: 9. 9. 2006
Příspěvků: 2

Spuštění prezentace bez OpenOffice.org

Zdravím ve spolek,
víte někdo o způsobu, jak spustit vytvořenou prezentaci v Impressu pod Windows bez nainstalovaného OpenOffice.org? S Windows si už delší dobu netykám, tak se pro jistotu ptám, zda-li mi něco neuteklo.

Existuje něco na způsob Microsoft Powerpoint Vieweru? Já si myslím, že ne, ale potřebuje se jen ujistit. Samozřejmě, že by mělo fungovat vytvořit prezentaci v OO a pak ji uložit jako .ppt, ale hledám něco "čistšího" - instalace OO na firemní PC je prozatím něco, co je nemyslitelné, zatím si na firemních PC hoví jen ten Viewer.
Díky za info

Offline

#2 11. 4. 2009 19:01:01

j-pastierik
Člen
Registrace: 15. 11. 2004
Příspěvků: 761

Re: Spuštění prezentace bez OpenOffice.org

Exportujte to do PDF.

Offline

#3 11. 4. 2009 23:25:46

alda
Člen
Registrace: 9. 9. 2006
Příspěvků: 2

Re: Spuštění prezentace bez OpenOffice.org

Tím se bohužel připravím o různé fičurky (přechody snímků apod), budu muset asi ve firmě vysvětlit, že prezentace bez nainstalovaného OO nebude to pravé ořechové - když si s tím teda neporadí ten už nainstalovaný Viewer.
Jinak díky za tip.

Offline

#4 13. 5. 2009 10:56:36

Helios
Člen
Registrace: 18. 5. 2005
Příspěvků: 43

Re: Spuštění prezentace bez OpenOffice.org

Tak si s sebou vezmi flash disk s OpenOffice portable - verze 3 je zdarma ke stažení tady:
http://portableapps.com/apps/office/openoffice_portable
(85 mb soubor, po instalaci cca 230MB)

sám je mám na flašce taky a v pohodě už jsem z toho prezentoval. Ty OOo jsou sice anglicky a bez cz pravopisu, ale čeština se tam dá eventuelně přihodit, stejně jako pravopis.

Offline

Zápatí