Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 22. 2. 2009 18:01:32

slavotinek.m
Člen
Registrace: 11. 12. 2004
Příspěvků: 1

pohyb mezi obrázky, sloučení prezentací

Zdravím vespolek, už řadu dní se potýkám s tvorbou rozsáhlejší prezentace. Nejde mi pohybovat se posuvníkem, šipkami, Pgup/dn mezi vzdálenějšími konci prezentace ani v režimu běžné ani v pořadači snímků - vždy se to vrací k zvýrazněnému snímku. Nejde ani " vybrat vše" - na chvíli se to zvýrazní všecko, ale pak zas zůstane jen jeden označený, nejde vybrat větší počet ani s shiftem nebo ctrl, tím pádem nejde kopírovat z prezentace do prezentace a tak je sloučit. Když tam začnu nějak divoce skákat tak to spadne.Poradíte někdo prosím jak na to? Mám verzi ooo3.0.0 + PhotoAlbum, které jsem používal při tvorbě prez., je to tím fotoalbem?? Děkuji

Offline

#2 11. 4. 2009 11:10:14

PavelH
Člen
Místo Česká Lípa
Registrace: 14. 3. 2008
Příspěvků: 140

Re: pohyb mezi obrázky, sloučení prezentací

Přesně takhle se mi chovají třeba 15-ti snímkové a delší prezentace těsně po tom, co je vytvořím pomocí rozšíření Photoalbum. Proto v takové prezentaci ani nezkouším listovat (spadlo by to), ale hned vyberu "Úpravy - Odkazy", označím vše a "Rozpojit odkaz", uložím jako ODP a zavřu. Po znovuotevření je prezentace v pořádku, ale je hrozně velká (např.prezentace vytvořená z fotek o celkové velikosti 1 MB má neuvěřitelných 20 - 30 MB) a proto ji radši hned exportuju do PDF.

Offline

#3 11. 4. 2009 11:13:49

PavelH
Člen
Místo Česká Lípa
Registrace: 14. 3. 2008
Příspěvků: 140

Re: pohyb mezi obrázky, sloučení prezentací

Ještě doplním, že rozšíření Photoalbum + oo2 bylo mnohem víc stabilní a nevzpomínám si, že bych měl problém s velikostí ODP prezentací (asi změna formátu obrázků, jak jsou ukládány do prezentace).

Offline

Zápatí