Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 12. 11. 2013 17:39:28

anuta
Člen
Registrace: 12. 11. 2013
Příspěvků: 2

Problém s vkládáním textu do OO z jiného zdroje

Dobrý den,

vložím li v dokumentu v OO text z OO /jiná řádka apod./, není už potom možné vložit do dokumentu text z jiného zdroje /z internetu, .../. Program musím vždy restartovat, aby vkládání začalo znovu fungovat.. Nevíte někdo co s tím?

Díky A.

Offline

#2 13. 11. 2013 09:34:51

neutr
Člen
Registrace: 8. 3. 2007
Příspěvků: 3,435

Re: Problém s vkládáním textu do OO z jiného zdroje

Jakou verzi AOO, LO používáte? Máte vyzkoušeno uložit to a pak znovu vkládat? To vkládání je nejspíš schránkou, ale vkládat lze různě. Existuje nejméně 5 způsobů vložení. Tohle by se mohlo dít například když by byl systém na hranici možností. Windows například hlásí, že je malá stránkovací paměť. V té době není možné nic dělat. Stránkovací paměť (fyzicky) se nalézá na disku. Takže když se objeví tahle hláška, máte nejspíš plný disk. Ale může to být mnoho jiných příčin. Popište co a jak děláte, operační systém, verze programu a aplikace (Writer, Calc....).


Moje e-mailová adresa
Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte orientaci při vyhledávání řešení JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#3 15. 12. 2013 14:45:07

anuta
Člen
Registrace: 12. 11. 2013
Příspěvků: 2

Re: Problém s vkládáním textu do OO z jiného zdroje

Mám open office3.4. Není to stránkovací paměť, nejsou to přetažené windows, disk není plný. Není to tento typ těžkostí. Stejný problém mají i kolegové v kanceláři, jakoby šlo o nějaké nastavení schránky, nebo něco v tom smyslu..
Děje se v textovém editoru, v calcu - v celém open office.
Popis: otevřu text, vkládám text (ctrl c ctrl v) z jiného zdroje (např. z netu..) v pořádku až do chvíle, kdy si zkopíruji (ctrl c ctrl v) text pouze v rámci otevřeného textového souboru / tabulky... Poté už můžu kopírování a vkládání užívat jen tímto způsobem - kopírovat odjinud, "zvenčí" už není možné. (ale např. mezi dvěma texťáky to jde).. Pak musím celý OO vypnout a znovu nahodit, chci li vložit text odjinud.. a opět než do chvíle kdy se "zapomenu" a zkopíruji text v rámci texťáku.. a tak pořád dokola..:(

Offline

#4 15. 12. 2013 17:25:30

poky
Člen
Registrace: 23. 9. 2005
Příspěvků: 69

Re: Problém s vkládáním textu do OO z jiného zdroje

Je v PC Skype nebo firewall, například ZoneAlarm? Není spuštěný nějaký CAD program?

Offline

#5 16. 12. 2013 06:31:13

j-pastierik
Člen
Registrace: 15. 11. 2004
Příspěvků: 761

Re: Problém s vkládáním textu do OO z jiného zdroje

Ja používam AOO 4.0.1/Win7 a tiež sa mi niekedy toto stane (a stalo sa mi to už aj dosť dávno tuším už v trojkovej verzii na WinXP), takže to bude nejaká stará chyba.

Offline

Zápatí