Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 14. 10. 2008 20:50:18

Imcon
Člen
Místo Brno
Registrace: 16. 5. 2007
Příspěvků: 224

Kdo je tajemný www.openoffice3.cz ?

Zaslal jsem objednávku na novou verzi OpenOffice abych projekt podpořil, ovšem na tajemných stránkách www.openoffice3.cz zcela schází informace kdo je vlastně podporuje, od koho se CD kupuje a dokonce i za kolik je instalace nabízena.

Velmi si cením práce lidí na tomto projektu, obzvláště pokud je mnoho z ní děláno ve volném čase. Takovéto školácké chyby by se ale neměly stávat.

Odhalí se na svých stránkách fantomas www.openoffice3.cz?

(jistě, dá se to zjistit jinak, viz whois, ale proč to přímo na pěkných stránkách neříct?)

Offline

#2 15. 10. 2008 10:28:48

Plastique
Starám se o firemní weby na WordPressu
Místo Opava
Registrace: 9. 10. 2004
Příspěvků: 176
Web

Re: Kdo je tajemný www.openoffice3.cz ?

Rozhodně to nemá souvislost s tímto portálem ani firmou QCM, která provozuje www.openoffice.cz


Správa WordPress webů: https://udrzbawebu.cz

Offline

#3 1. 2. 2009 17:03:07

Petr Valach
Člen
Registrace: 24. 5. 2007
Příspěvků: 561

Re: Kdo je tajemný www.openoffice3.cz ?

Nevím, komu ta stránka patří, ale jsem si téměř jist, že ji vyrobil Filip Molčan. Nechci se plést, ale zaregistroval jsem to na jeho blogu.


Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#4 3. 4. 2009 17:44:26

Migilenik
Člen
Registrace: 4. 8. 2007
Příspěvků: 26

Re: Kdo je tajemný www.openoffice3.cz ?

Kdysi jsem jsem při browsení take narazil na jakysi blog zřejmě fanouška OOo, tim jmenem Filip Molčan si nejsem jist, ale rozhodně ho ani nezavrhnu, nybrž když jsem to pročital stěžoval si že neexistuje česky web ktery by OOo "prosazoval" a že jeho napady na novou verzi těchto stranek vesměs nebyli vyslyšeny, tak udělal ty sve. Ty stranky jsou rozhodně napadite, a oku lahodici, ale že si ten člověk bude za OOo něco učtovat to mě nenapadlo.

Nýbrž už z jeho projevu mi bylo zřejmé že s tímto webem nema nic společneho.

Offline

#5 4. 4. 2009 05:41:10

j-pastierik
Člen
Registrace: 15. 11. 2004
Příspěvků: 761

Re: Kdo je tajemný www.openoffice3.cz ?

Je to jednoduché - pod odkazom "Více informací" nájdete na konci jasný odkaz na blue.point Solutions vrátane reklamy na 602office.cz, takže žiadne "tajomno" sa nekoná - stačil na to jeden klik.

Offline

Zápatí