Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 30. 9. 2013 13:15:38

wintermute
Člen
Registrace: 14. 10. 2008
Příspěvků: 7

grafický problém v OO4

Zdravím,
setkal se někdo s tímto problémem na poslední stable verzi OO?
V Calcu se mi najednou v souboru s tabulkami objevilo v celé řádce buněk na monitoru taková jako by morseovka čili nepravidelné čárky a tečky. Je to po celé délce několikastránkového dokumentu.
Dále nepravidelně někde zmizí ohraničení buňěk.

Oba tyto problémy řeši jednoduchý klik na buňku nebo označení celé řádky ale je to otravné.

Offline

#2 30. 9. 2013 20:18:15

simak
Člen
Registrace: 29. 7. 2013
Příspěvků: 5

Re: grafický problém v OO4

celkem pravidelně, mám nepřijemný dojem, že celý oo4 stojí za bačkoru. Vykreslování tabulek, zejména větších, obsahujících grafiku nebo delší text, je tristní. Ukládání souboru = pauza na čaj, a občasné pády patří jaksi k věci. Jsem zastínce OO, ale čím novější verze, tím větší průšvih. Pomalu mě ten zápal začíná opouštět a pošilhávám po MSO, achjo sad

Offline

#3 1. 10. 2013 22:44:34

PetrValach
Člen
Registrace: 24. 5. 2007
Příspěvků: 561

Re: grafický problém v OO4

simak napsal(a)

celkem pravidelně, mám nepřijemný dojem, že celý oo4 stojí za bačkoru. Vykreslování tabulek, zejména větších, obsahujících grafiku nebo delší text, je tristní. Ukládání souboru = pauza na čaj, a občasné pády patří jaksi k věci. Jsem zastínce OO, ale čím novější verze, tím větší průšvih. Pomalu mě ten zápal začíná opouštět a pošilhávám po MSO, achjo sad

Nepošilhávejte po MSO, vyzkoušejte LibreOffice. Ale doporučuji až za týden, co bude opravena jedna tristní chybička, která se vloudila..


Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#4 4. 10. 2013 08:34:53

Jogin
Člen
Registrace: 8. 10. 2008
Příspěvků: 10

Re: grafický problém v OO4

Tak jsem nyní četl úvahu ,,ACH JO". Zkoušel jsem OO4 a také mám pochybnosti.Nekopíruje vše z OO3. Nelogičnosti nastavování.Ono to je ale i v OOo3. Nastavit si chování OO Draw je na 14 dní zkoušek. Těžko pochopitelné. Možná třeba pro mě. Při mém ,,vzdělání". Nevím.

Offline

Zápatí