Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 11. 8. 2013 16:13:49

johhanus
Člen
Registrace: 11. 8. 2013
Příspěvků: 2

forum.openoffice.org lhůty

DD,

nevíte, jak dlouho na forum.openoffice.org trvá, než mi "odmoderují" dotaz k publikování?

Trochu mne to zaskočilo, že to nepublikují hned - proč potom tedy celá ta maškaráda s ověřováním emailu, ta pak samozřejmě ztrácí smysl... Děkuji za radu
Jan

Offline

#2 11. 8. 2013 18:37:10

neutr
Člen
Registrace: 8. 3. 2007
Příspěvků: 3,435

Re: forum.openoffice.org lhůty

Pokud vím, tak z "Fóra" snad nikdy nikdo nic neodmoderoval. Máme tady 2 moderátory, ale ti mohou pracovat jen v rámci dotazů. Aby byl Váš "článek" zveřejněn, musíte být mezi schválenými autory. Já například mám svůj blog. To není automatické - ale podléhá to schválení. Ale i tak, pokud chcete něco publikovat, nejspíš to napíšete do blogu a čekáte na to, zda to redakce zahrne. Pokud jste schválený autor, napsal jste nějaký článek - ale nemáte blog (ani nevím jestli je to možné) tak se musíte obrátit na redakci. Jinak než na blog se Vám to asi nezobrazí. problém může být s tím, že jsou dovolené. Nejlépe Vám to může vysvětlit Dan Sedláček, Petr Valach, nebo někdo jiný z Liberixu.

Pokud máte na mysli pouhou odpověď na dotaz ve fóru, pak zřejmě nikdo takovou povinnost nemá. Na mnoha jiných fórech naleznete dotazy bez odpovědi a je jich opravdu hodně. Zde na fóru OOo je nezodpovězený dotaz jen historickou vyjímkou z dávných dob, nebo jen krátce po vnesení dotazu.

Editoval neutr (11. 8. 2013 18:42:48)


Moje e-mailová adresa
Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte orientaci při vyhledávání řešení JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#3 14. 8. 2013 05:49:14

j-pastierik
Člen
Registrace: 15. 11. 2004
Příspěvků: 761

Re: forum.openoffice.org lhůty

Ani túto Vašu otázku nikto nemoderoval, nechápem, na čo sa vlastne pýtate.

Offline

#4 14. 8. 2013 08:27:55

strepon
Člen
Registrace: 6. 1. 2011
Příspěvků: 156

Re: forum.openoffice.org lhůty

Tazatel se ptá na fórum openoffice.org, ne na zdejší.

Offline

#5 14. 8. 2013 18:13:38

johhanus
Člen
Registrace: 11. 8. 2013
Příspěvků: 2

Re: forum.openoffice.org lhůty

Tak vyzkoušeno: schválení odpovědi na starší vlákno tam (forum.openoffice.org) trvala hodinu a třitvrtě. Později vložený nový příspěvek byl schválen za cca dvacet minut.

J.

Offline

Zápatí