Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 14. 6. 2013 12:58:35

thecap
Člen
Registrace: 12. 6. 2013
Příspěvků: 6

Formát buňky v kontingenční tabulce - VYŘEŠENO

Včera jsem tu řešil problém (a diky sedlacekdan byl vyřešen) a narazil jsem na další:
Mám za každý den psané příchody a odchody s číslem zakázek na které pracuji. forma je následující:


Datum     příchod     ochod     celkový čas(=odchod-přichod)   číslo zakázky


potom udělám kontingenční tabulku, kde to podle čísla zakázky vyhodnotí počet hodin za dané období (dle sloupce "celkový čas"). Problém je v tom, že si v kontingenční tabulce nedokážu změnit formát buňek (je tam HH:MM a já bych potřeboval [HH]:MM ), takže poté co celkový počet hodin přesáhne 24h, tak to začíná počítat znovu od nuly (ve vstupní řádce nahoře je to správně, ale v buňce ne (např. pokud je součet 50 hodin, tak to píše jen 2). Nenapadne někoho čím by to mohlo být??

A jako "prémie ješt jeden problém PO PŘEČTENÍ OSTATNÍCH PŘÍSPĚVKŮ VYŘEŠENO (ČASOVÝ ÚDAJX24XSAZBA NA HODINU):

Mám buňku se součtem hodin, a další buňku s hoidnovou sazbou (formát buňky čas a formát buňky měna). Jak se to dá vynásobit tak, aby to dávalo celkovou cenu za počet odpracovaných hodin??
Díky

Editoval thecap (14. 6. 2013 13:33:05)

Offline

#2 14. 6. 2013 13:32:44

thecap
Člen
Registrace: 12. 6. 2013
Příspěvků: 6

Re: Formát buňky v kontingenční tabulce - VYŘEŠENO

Tak už jsem to vyřešil. Sice nejde otevřít formát buňek přes pravé kliknutí, ale z lišty to jde. Jak banální...

Offline

#3 14. 6. 2013 14:28:19

neutr
Člen
Registrace: 8. 3. 2007
Příspěvků: 3,435

Re: Formát buňky v kontingenční tabulce - VYŘEŠENO

Teď ale nevím co máte pořešeno a co ne. Zřejmě už žádný problém podle "VYŘEŠENO"


Moje e-mailová adresa
Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte orientaci při vyhledávání řešení JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#4 17. 6. 2013 13:45:04

thecap
Člen
Registrace: 12. 6. 2013
Příspěvků: 6

Re: Formát buňky v kontingenční tabulce - VYŘEŠENO

Jojo. vyřešeno už je vše. Jen poté co jsem podal dotaz, tak jsem začal pátrat po fóru a našel jsem to. Příště bych to měl dělat v opačném pořadí big_smile. Sorry

Offline

Zápatí