Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 30. 1. 2013 12:16:29

Kalisek
Člen
Registrace: 30. 1. 2013
Příspěvků: 2

Rejstřík - Nefunkční hypertext - VYŘEŠENO

Dobrý den,

vím, že tento problém se tu již několikrát řešil, nicméně návody, které jsem našel tady, nebo kdekoliv jinde mi prostě nepomohly:-( Začínám být docela zoufalý.


Jde mi o to, že když si vytvořím rejstřík, tak se mi vše zobrazí jak má, pouze se mi neutvoří odkazy na příslušné stránky. Postupoval jsem podle návodu na Obsah s hypertextovými odkazy , ale nepomohlo mi to. Postupně jsem zkoušel všechno možné (i jinou verzi Libre Office a Open office)a pořád nic.


Zde je ke stažené onen soubor Sylaby.odt


Asi to bude nějaká úplná blbost, kterou jsem přehlédl, ale byl bych moc rád, kdyby mi někdo poradil, jak to vyřešit.

Díky moc

_______________________________
Značím jako vyřešené


;o)

Editoval sedlacekdan (24. 6. 2013 19:41:02)

Offline

#2 30. 1. 2013 14:41:12

Kalisek
Člen
Registrace: 30. 1. 2013
Příspěvků: 2

Re: Rejstřík - Nefunkční hypertext - VYŘEŠENO

Nakonec jsem to vyresil. Ukazalo se, ze hlavni problem byl v tim, ze jsem rejstrik delal ne z Osnovy, ale ze znacek rejstriku (pokud by se nekdo divil proc takhle, tak sem vubec nevedel, jak na rejstrik a tak jsem pouzil tuhle variantu - obycejne pouzivam LaTeX). V takovym pripade mi to odkaz neudela. Stacilo ale udelat rejstrik z Osnovy a vsechno funguje.

Nevim, proc to z rejstriku neslo (nejspis jsem nepochopil myslenku), ale nevadi, hlavne ze jsem to vyresil. Timto dekuji vsem, co si to alespon precetli a pokud by nekdo vedel, v cem je hacek, budu rad za vysvetleni:-)

Offline

#3 20. 5. 2013 22:25:47

tomil2002
Člen
Registrace: 26. 2. 2013
Příspěvků: 19

Re: Rejstřík - Nefunkční hypertext - VYŘEŠENO

Mám trochu jiný problém , vytvořil jsem si v sešitě LO stránku jako menu s hypertextovýmo odkazy , takové dláždice , jednoduché navigační menu na dokumenty které používám, vstup do některých složek a nějaké internetové stránky a spouštění poštovních klientů s tohoto prostředí.Prima věc , ale toto jsem dělal ve verzi 4.0.2.2. a nyní před časem mi to nabídlo aktualizaci na verzi 4.0.3 takže jsem zajásal protože ve verzi 4.0.2.2. nefungoval personas. Stáhl jsem si novou verzi , starou odinstaloval a novou nainstaloval , peronas fungoval, ale moje odkazy ne. Provedl jsemm to potom ještě klasickou aktualizací a zase nic. Nakonec jsem zjistil, že hypertextový odkaz funkční vůbec nedokážu v LO 4.0.3. vytvořit.Nevím jestli někde dělám chybu , nebo se jedná o nějakou systémovou chybu programu. Nicméně , mám naklonované disky, tak jsem se vrátil lehce ke staré verzi , ale je to škoda.Tohle je vcelku závažná věc protože dokumenty pomocí odkazů mám propojené nejen v počítači ale i na dalších externích discích a vlastně už ani pořádně mnohdy nevím kde jsem co založil a přistupuji k tomu pomocí těch odkazů.

Offline

#4 21. 5. 2013 06:32:40

PetrValach
Člen
Registrace: 24. 5. 2007
Příspěvků: 561

Re: Rejstřík - Nefunkční hypertext - VYŘEŠENO

Problém bude Kalíšku asi v tom, že zaměňujete obsah za rejstřík... nebo se pletu?


Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

Zápatí