Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 12. 3. 2013 19:50:43

terca
Člen
Registrace: 12. 3. 2013
Příspěvků: 2

Dialogové okno při psaní textu v zápatí se zapnutým NBSP - VYŘEŠENO

Ahoj všem,

mám takový problém s psaním textu v zápatí nebo v prostoru pro poznámky pod čarou se zapnutým doplňkem NBSP. Jinak si tuhle vychytávku nemohu vynachválit (a tímto za ni děkuji), ale jakmile napíšu právě do zápatí nebo do místa určeného pro poznámku pod čarou v dolní části stránky mezeru, vyskočí mi hlášení o chybě "BASIC - chyba při běhu. Vyskytla se výjimka." a pod tím okno "Moje makra a dialogy.JP_on_line_NBSP", kde je něco jako "zdrojový kód" a kde je zvýrazněn tento řádek:
"AktualnyKurzor = AktualnyText.createTextCursorByRange(ViditelnyKurzor.getStart() ) ' Vytvorenie pomocného kurzoru na označenie a zistenie posledného slova"
... Plus v tom textu v dokumentu se mi nevloží mezera nezlomitelná, ale normální.
Omlouvám se za ten laický popis problému, ale vůbec se v tomhle neorientuji... smile Můžete mi, prosím, poradit, kde je problém? To, že se mi v poznámkách pod čarou nebudou dělat NBSP mi až tolik nevadí, ale vykřížkovávat po každé mezeře to dialogové okno je po delší době trochu vyčerpávající. smile Moc díky.

Editoval terca (13. 3. 2013 12:29:51)

Offline

#2 13. 3. 2013 06:52:57

j-pastierik
Člen
Registrace: 15. 11. 2004
Příspěvků: 761

Re: Dialogové okno při psaní textu v zápatí se zapnutým NBSP - VYŘEŠENO

Stiahnite si najnovšiu verziu rozšírenia JP_Typografia - http://www.openoffice.cz/novinky/nova-v … cku-upravu (obsahuje aj modul pre vkladanie NBSP počas písania) - tam je táto chyba ošetrená. Rozšírenie JP_on_line_NBSP už neudržiavam. Do poznámky pod čiarou sa bude vkladať obyčajná medzera, je to spôsobené tým, že to nie je "bežný" text.

Offline

#3 13. 3. 2013 12:28:19

terca
Člen
Registrace: 12. 3. 2013
Příspěvků: 2

Re: Dialogové okno při psaní textu v zápatí se zapnutým NBSP - VYŘEŠENO

Supeeer, už to jedeee... smile Moc děkuju! smile

Offline

Zápatí