Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 15. 3. 2009 12:09:42

bahnak
Člen
Registrace: 15. 3. 2009
Příspěvků: 3

Lze v OOo vytvářet nemodální dialogová okna?

Dobrý den,
může mi někdo poradit zda OOo umožňuje pracovat v makrech s dialogovými okny jako nemodálními? Dříve jsem využíval Excel a VBA, která od verze Excel 2000 umožňovala mít zobrazený formulář (v OOo dialgové okno) a současně při tom pracovat v listu Excelu. Při pohybu kurzorem na formulář, se tento událostním makrem aktivoval. V OOo se mi nepodařilo s ohledem na velmi malou podporu nápovědy najít odpověď zda je tato funkce v OOo podporována a jak ji mohu při vytváření dialogových oken aktivovat. Může mi někdo poradit (nebo dát odkaz kde hledat), jak řešit problém zobrazení dialogového okna v různých listech OOo, aby se při tomto zobrazení dalo současně v aktivním litu pracovat?

Děkuji
        Bahnak

Offline

#2 15. 6. 2009 12:31:00

Rvojta
Člen
Místo Celá ČR
Registrace: 11. 10. 2004
Příspěvků: 24
Web

Re: Lze v OOo vytvářet nemodální dialogová okna?


Zakázkový vývoj řešení založený na kancelářském balíku OpenOffice.org - makra, rozšíření, integrace do firemních IS. Školení pro začátečníky, středně pokročilé uživatele a programátory.

Offline

#3 6. 8. 2009 20:09:29

bahnak
Člen
Registrace: 15. 3. 2009
Příspěvků: 3

Re: Lze v OOo vytvářet nemodální dialogová okna?

Děkuji za odkaz k modalním formulářů. Omlouvám se že reaguji až nyní, ale nechával jsem tomu trochu volný průběh. Nakonec jsem to nevyužil, viz. příspěvek do rubriky - "Co se jinam nehodí/Sice asi vlastnost, ale"

Offline

Zápatí