Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 26. 2. 2013 10:45:42

zdraza75
Člen
Registrace: 25. 2. 2013
Příspěvků: 8

Neustálá obnova souborů - VYŘEŠENO

Zdravím všechny, navazuji na téma založené v Base a v Chybách programu, mně se prosblém projevuje hlavně v Calc, proto zakládám nové téma:
Neustále se mi obnovují soubory a na disku zůstávají dočasné, jakoby byly stále otevřené.
LO 4.0.0.3, Winodws 7 Enterprise 64 bit...už jsem zkusil odinstalovat, vymazat registry (doufám že jsem vymazal vše), zkusil jsem instalovat i starší OO, ale dělá mi to pořád...otevřu a naskočí mi okno s obnovou, pokud vytvořím nový soubor v Calc, tak se mi chová zdá se korektně, ale starší - vytvořené v předchozích verzích se mi pořád obnovují. Zkusil jsem tedy ukončit přes správce souborů vše co se týká LO, potom vymazat dočasný soubor, ale chová se to pořád stejně...díky za radu, nemohu pracovat...


_____________________________________________
Značím jako vyřešené


;o)

Editoval sedlacekdan (1. 3. 2013 19:27:35)

Offline

#2 27. 2. 2013 10:43:38

zdraza75
Člen
Registrace: 25. 2. 2013
Příspěvků: 8

Re: Neustálá obnova souborů - VYŘEŠENO

Už mi to funguje, ale jakým postupem přesně jsem to rozchodil nevím...protože jsem to dělal několikrát a měl za to že to dělám pořád stejně: odinstalovat, vymazat všechny adresáře, které zůstaly, vymazat vše k OO nebo LO v registrech, potom restart a nová instalace

Offline

#3 27. 2. 2013 20:18:15

PetrValach
Člen
Registrace: 24. 5. 2007
Příspěvků: 561

Re: Neustálá obnova souborů - VYŘEŠENO

Tak to mě mrzí, ale jsem rád, že už se daří. To víte, windows... v linuxu stačí přejmenovat uživatelský adresář, žádná reinstalace nebo mazání registrů...


Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

Zápatí