Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 9. 3. 2009 19:12:43

Zvedavec
Člen
Registrace: 8. 11. 2004
Příspěvků: 484

Nemoznost nastavit zobrazeni panelu nastroju Usporadat v DRAW.

Narazil jsem na dalsi nelogicnost.
Neco jsem zkousel v Draw a potreboval jsem presunovat do pozadi (ev. o uroven vyse nize) objekty ve strance. Jde to skrze PT a nabidku Uspořadat --> odsunout do pozadi (a jine).

Jsem zvykly (z Callista) mit tyto nabidky k dispozici mezi nastroji a tak jsem si chtel zapnout cely panel (Zobrazit --> Panely nastroju). Jenze on proste v nabidce neni a pritom, kdyz dam Panely Nastroju --> Prizpusobit, tak v seznamu panelu nastroju panel Usporadat je.

Vim, ze si muzu naskladat vlastni panel a tlacitka tam pretahat po jednom, ale nena..re to, kdyz jako uzivatel chcxi zapnout takovou blbost a ono to normalnim zpusobem nejde?

Zkousel jsem to na OO3 a 3.01 na XP SP3 (vse cz)..

edit: V kontextove nabidce PT je Usporadat, v seznamu panelu nastroju Umisteni a kdyz jsem ted chcel slozite onen panel vytvorit vlastni, tak kdyz dam Pridat prikazy, abych si naskladal do vlasniho panelu, tak tam neni zase ani jedna nabidka, takze to neudelam patrne ani slozite.


Edit2: Tak teda omlouvam se, uz jsem to nasel, ale velmi nelogicky je ten panel soucasti jineho panelu (Kresba) a da se vyextrahovat ven, nicmene pachut nelogicnosti ovladani OO to u mne teda neprebilo.

Editoval Zvedavec (9. 3. 2009 19:27:48)


LO většinou poslední verze, na W10 prof. 32b/64b

Offline

#2 10. 3. 2009 15:30:17

redakce
správce webu
Místo Opava
Registrace: 15. 9. 2008
Příspěvků: 288
Web

Re: Nemoznost nastavit zobrazeni panelu nastroju Usporadat v DRAW.

Námět pro Rennaissance...


Vlastimil Ott
správce webu, redakce

Offline

#3 10. 3. 2009 16:13:03

Zvedavec
Člen
Registrace: 8. 11. 2004
Příspěvků: 484

Re: Nemoznost nastavit zobrazeni panelu nastroju Usporadat v DRAW.

No to je hezky, ale nejbezpecnejsi moje anglicka veta je "Im hungry" a soucasne patri k tem nejdelsim...


LO většinou poslední verze, na W10 prof. 32b/64b

Offline

#4 10. 3. 2009 19:03:10

redakce
správce webu
Místo Opava
Registrace: 15. 9. 2008
Příspěvků: 288
Web

Re: Nemoznost nastavit zobrazeni panelu nastroju Usporadat v DRAW.

To nebyl odkaz do patřičných míst, ale poznámka, že jsou lidi, kteří se tímhle zabývají. Třeba se najde někdo, kdo jim to doručí - rád bych to udělal, ale bohužel to nestíhám...


Vlastimil Ott
správce webu, redakce

Offline

#5 11. 3. 2009 17:16:28

PetrValach
Člen
Registrace: 24. 5. 2007
Příspěvků: 561

Re: Nemoznost nastavit zobrazeni panelu nastroju Usporadat v DRAW.

Jasně, na tyhle nelogičnosti je třeba být připraven, včera jsem taky půl hodiny hledal cosi... Dobrý by bylo, kdyby v sunu bylo několik soupeřících týmů a v oo se objevily jen věci, které projdou schvalovacím "konkurzem".


Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

Zápatí