Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 19. 2. 2009 21:41:09

zombie
Člen
Registrace: 14. 11. 2008
Příspěvků: 106

vyplnovani udaju do smlouvy podle tabulky

Ahoj, potrebuju pro spolecenstvi vlastniku udelat nekolik desitek smluv a rad bych kazdemu dal uz smlouvu primo na jeho jmeno, bytem, a bla bla wink

Udaje, ktere bych chtel automaticky vyplnovat mam v calcove tabulce. Ve wordu jsem to uz kdysi delal a bylo to snadne, ani jsem necet zadnej navod, ale to byla verze 97 kterou uz davno nepouzivam, a v OO (3.0) jsem to nejak nenasel sad

Je nekde nejakej navod, jak se to da propojit? Chtel bych, aby se to z te tabulky na urcita mista dokumentu vlozilo na tech 50 listu a kazdej ten dokument by byl tedy "jinej" smile Guglil bych, ale nevim, na co se zeptat, proto se ptam tady a doufam, ze me nekdo neodbude RTFMem smile

Predem diky za odpoved, Honza.

p.s. nechci to resit pres databazi, ale pres tabulku

Editoval zombie (19. 2. 2009 21:53:18)

Offline

#2 19. 2. 2009 22:15:53

Ondra.kl
Člen
Registrace: 30. 9. 2008
Příspěvků: 933

Re: vyplnovani udaju do smlouvy podle tabulky

Tohle by mělo jít přes hromadnou korespondenci. Menu: nástroje - průvodce hromadnou korespondencí. Zdrojem dat / databází bude ten sešit. Nikdy jsme to nedělal ale ten začátek nevypadá složitě ...

Offline

#3 19. 2. 2009 23:00:02

zombie
Člen
Registrace: 14. 11. 2008
Příspěvků: 106

Re: vyplnovani udaju do smlouvy podle tabulky

Dekuji za radu, mozna prihoriva, ale tohle neni uplne to co potrebuju. Ja nechci tisknou adresni stitky nebo obalky. Ja bych si to predstaoval zjednodusene nejak takhle (vymejslim si):

Spoluvlastnik <jmeno> bytem <adresa> rodne cislo <rodnecislo> souhlasi s pronajmem spolecnych prostor firme Zabloudil a Nedones. Podpis spoluvlastnika <jmeno>, spoluvlastnik .......... Podpis najemce Ing. Zabloudil, jednatel ........

No a do tech poli by se to z te tabulky doplnovalo misto veci v <> a rad bych to upravoval ne pres nejaskeho sileneho pruvodce, ale primo v tom dokumentu. To co vyleze z pruvodce korespondenci mi tezce nevyhovuje a nuti me to prave furt do nejake databaze.

At s tim delam co chci, stejne se mi nejak nedari. Prosim o dalsi radu.

Update:

Tak uz jsem si s tim jakz takz poradil, ale stejne mi to prijde, ze to musi jit nejak lip. Toho pruvodce hromadnou korespondenci pouziju jen na vytvoreni nejake databaze z te tabulky a vyzkocim z toho pres zrusit zrusit a krizek..., abych to potom mohl do dokumentu rucne pripojit pres F4 (zdroje dat). Z tech zdroju dat pak pretahuju nazvy sloupcu do dokumentu, mam tam ty nazvy poli v <> a muzu s tim uz konecne pracovat. Pak se zas vratim do pruvodce hromadnou korespondenci a jdu rovnou na krok 7 smile

Nejakej tutorial by bodnul. Rad delam veci, aby to nejak vypadalo. Kdyz na me bude nekdo koukat, tak si mozna rekne, ze ucel sveti prostredky, ale taky mozna, ze jsem pekna lama smile

Editoval zombie (19. 2. 2009 23:29:16)

Offline

#5 8. 3. 2009 23:39:07

zombie
Člen
Registrace: 14. 11. 2008
Příspěvků: 106

Re: vyplnovani udaju do smlouvy podle tabulky

Clovece, ty ses buh wink To je presne ono smile Nejvic ti dekuji za odkaz http://www.linuxos.sk/clanok/282/index.html, ktery je presne to, co potrebuji. Mnohokrat dekuji za uzitecnou pomoc!

Offline

Zápatí