Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 27. 2. 2012 15:21:20

Claire
Člen
Registrace: 27. 2. 2012
Příspěvků: 4

Writer (řádkování?) - VYŘEŠENO

Dobry den, nevim, jak se tato funkce jmenuje a tudiz nevim, jak to zmenit v dokumentu:
V casti dokumentu mam radky (pokud zmacku ENTER pro novy radek) bliz u sebe a v casti dokumentu dal od sebe. Radky dal od sebe se mi zdaji prehlednejsi a chtela bych to tak zmenit i ve zbytku dokumentu, aby to bylo jednolite - bude se jednat o dizertacni praci ...Jak toho muzu dosahnout?
Dekuji.

Editoval Claire (28. 2. 2012 13:51:24)

Offline

#2 28. 2. 2012 08:26:50

sedlacekdan
Moderátor
Místo Nehvizdy
Registrace: 21. 6. 2010
Příspěvků: 617

Re: Writer (řádkování?) - VYŘEŠENO

Vítejte na fóru,


to se dá takto těžko posoudit. Writer má jako výchozí nastaveno jednoduché řádkování. Nedokážu říci, proč máte řádkování rozdílné. Lze samozřejmě nastavit pro celý dokument stejné, ale pro dizertační práci doporučuji využívat styly.


Nastavení řádkování najdete pod volbou Formát | Odstavec | Odsazení a proklad znaků


O stylech bylo na tomto portálu věnováno mnoho článků, dokonce je zde i ke stažení příručka věnovaná práci s nimi.


Stačí si na hlavní stránce zadat do vyhledávání "styly".


;o)


Linux Mint 16 Petra - Apache OpenOffice 4.0.1
Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#3 28. 2. 2012 13:49:08

Claire
Člen
Registrace: 27. 2. 2012
Příspěvků: 4

Re: Writer (řádkování?) - VYŘEŠENO

Dobry den, dekuji za odpověď - moc mi pomohla, bylo to presně to, co jsem marně hledala... - v části textu byla vzdálenost odsazení a prokladu znaků Dole 0,35cm a v jiné části právě byla nulová ....

Offline

Zápatí