Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 16. 12. 2011 16:31:57

safe
Člen
Registrace: 21. 6. 2007
Příspěvků: 2

Pomoc s vytvořením formulářů a sestav

Hledám osobu, která by mi pomohla v menší firmě vytvořit pár jednoduchých formulářů a sestav pro tvorbu faktur k zakázkám. V současné době mám postavený funkční systém na evidování zakázek v html, postavenou na databázi myslq. Potřebuji však vytvářet jednoduše faktury, které jsou provázány na tyto zakázky (čerpají data z mysql databáze) a sám nemám moc času. Openoffice s propojením na base se mi jeví jako vhodný pro rychlé úpravy a vytvoření, než budu vytvářet celý systém. Nečekám nic excelentnho, ale hlavně funkčního na přechodnou dobu. Máte-li někdo zájem a jste-li nejlépe v oblasti Brno-Břeclav (nezáleží ale na tom), prosím ozvěte se mi na email "jsafarik@seznam.cz". Odměna jistá. Díky všem.

Editoval safe (16. 12. 2011 16:34:37)

Offline

#2 21. 12. 2011 22:43:12

PetrValach
Člen
Registrace: 24. 5. 2007
Příspěvků: 561

Re: Pomoc s vytvořením formulářů a sestav

Já vám s tímto sotva pomohu, když se s Base právě začínám učit, ale měl bych Pro vás návrh. Zkuste s někým schopným toto vytvořit, provozovat - a pak se podělte se zkušenostmi. Třeba formou vyplněného dotazníku, který si tu můžete stáhnout. Díky.


Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#3 30. 12. 2011 10:59:50

safe
Člen
Registrace: 21. 6. 2007
Příspěvků: 2

Re: Pomoc s vytvořením formulářů a sestav

Ahoj, velice rád se poté podělím o zkušenosti, ale nejprve potřebuji, aby se mi někdo ozval. Prosím, máte-li již s BASE zkušenosti a chtěli by jste mi pomoci s několika formuláři, budu rád, když se mi ozvete. Díky a přeji všem příjemný Nový rok.

Offline

Zápatí