Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 4. 7. 2016 13:08:42

peekaa
Člen
Registrace: 10. 6. 2010
Příspěvků: 111

Divné odentrování stránky

Soubor doc byl vygenerován z jednoho informačního systému. Uložil jsem ho jako odt, trochu upravil a dávám to sem jako přílohu. (původní doc sem dát nemohu, jsou tam důvěrné data). Nedokáži jednoduše posunout tu druhou stranu hned za konec první. Jako kdyby tam bylo odstránkování, ale není. Ve Wordu se otevře normálně. Není to jen pro mě, mělo by to být pro všechny, tak bych nejraději, kdybyste mi pomohli, jestli se tato "chyba při konvertování" dá někde reportovat, aby se otevíralo dobře všem jednoduše.

https://drive.google.com/file/d/0Bw77yd … ef=2&pli=1 - i na tom google se to zobrazuje dobře, ale po stažení do LO 5.1.4.2 to nejde.


Díky.

P.S. Škoda že sem nejdou vkládat přílohy....

Offline

#2 4. 7. 2016 14:41:17

neutr
Člen
Registrace: 8. 3. 2007
Příspěvků: 3,435

Re: Divné odentrování stránky

Stačilo zrušit aktivitu zápatí (vypnout) a sloučilo se to. Ale mám dojem že to není správně konvertované. Připadalo mi, že první část je součástí záhlaví - po zrušení záhlaví se nic nestalo. Teprve po zrušení zápatí se to sloučilo.
     Stačí ale smazat jen zápatí. Pak znaky pro objekt pod tabulkou na stránce číslo1 zmizí a obě stránky se sloučí. Pravděpodobně to bude chybná konverze objektu - zřejmě tabulky.


Moje e-mailová adresa
Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte orientaci při vyhledávání řešení JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

Offline

#3 7. 7. 2016 17:10:07

peekaa
Člen
Registrace: 10. 6. 2010
Příspěvků: 111

Re: Divné odentrování stránky

Jo, díky. Přesto: Není to jen pro mě, mělo by to být pro všechny, tak bych nejraději, kdybyste mi pomohli, jestli se tato "chyba při konvertování" dá někde reportovat, aby se otevíralo dobře všem jednoduše.

Offline

Zápatí