Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 19. 1. 2016 09:49:37

nezapamatovatelnejmeno
Člen
Registrace: 15. 7. 2010
Příspěvků: 24

OO (LO) + Windows 10

Zdravím. 2 PC v pracovní skupině, na 1. ve sdílené složce soubory OO (odb., odt., ods). Při pokusu o otevření souboru z 2. PC přes zástupce na ploše, příp. vyhledáním v síti přes průzkumníka, problikne splash screen OO a zmizne, soubor se neotevře. (Ani se nespustí program. Ve spuštěných procesech soffice není.) Pokud nejprve na 2. PC spustím OO a v něm přes "Otevřít" vyhledám soubor v síti, vše funguje.
Pokud se pokusím otevřít OO soubor (odb., odt....), uložený ve sdílené složce na 2. PC z 1. PC: Při pokusu o otevření přes vyhledání v průzkumníku v OO i LO stejný problém jako výše. Ale navíc: pokud spustím nejprve program OO, pak "Otevřít", objeví se "Obecná chyba", OO se spustí a bez načtení souboru zhavaruje. V LO se objeví "Obecná chyba", soubor se otevře, ale při zavírání LO zhavaruje.
Upgrade obou PC z W7 na W10, do aktualizace vše fungovalo, pak nějakou dobu také. Zřejmě souvisí s nějakou aktualizací W10?...
Vyzkoušeno: vytvoření nových profilů OO na obou PC, reinstalace OO, úprava spouštění programu v režimu kompatibility s W7.
Poradí někdo?

Offline

Zápatí