Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice

#1 19. 9. 2014 09:06:48

ivanjanek
Člen
Registrace: 14. 9. 2014

Váš názor na web

Čau,
chci vás poprosit o pomoc. Spustil jsem si nové www stránky a potřeboval bych vědět názory od běžných lidí, kteří asi budou i typičtí zákazníci.

Konkrétně mi jde o zhodnocení podstránek, třeba například http://www.pujckanaop.cz/nebankovni-puj … -u-vas-vs/ (viz odkaz). Mohli by jste se podívat a říct mi k tomu své připomínky?

Můžete se třeba na to dívat tak, že vy sami máte zájem o nějakou nebankovní půjčku. Je vše přehledné a vyznáte se v tom ihned? Informace ohledně půjček jsou dostatečné (málo/ok/moc). Případně uvítám naprosto jakoukoliv radu či názor ohledně těchto stránek.

Moc díky

#2 19. 9. 2014 10:53:22

neutr
Člen
Registrace: 8. 3. 2007

Re: Váš názor na web

To jste dělal v OpenOffice? Tohle fórum se podobnými věcmi nezabývá. Myslím, že většina lidí používá WordPress. V OpenOffice nikdo asi webovky nestaví. Já jsem sice měl takto postavené stránky - ale jsou jen statické. Domnívám se, že byste se měl obrátit na jiné fórum.

Pokud je Váš problém vyřešen, označte prosím svůj příspěvek za "VYŘEŠENÝ"
Zlepšíte tak orientaci na fóru při vyhledávání řešení problémů
JAK OZNAČIT TÉMA ZA VYŘEŠENÉ

#3 20. 9. 2014 14:08:50

jelinek
Moderátor
Registrace: 2. 9. 2013

Re: Váš názor na web

Ona je především otázka, zda jde o vážně míněný dotaz a nikoli jen o "zakuklené" sbírání odkazů na web nabízející půjčky. Na Lupě a dalších podobných serverech jsou toho tuny. Každopádně to sem nepatří.

Zápatí