Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 16. 4. 2013 11:52:17

gucky
Člen
Registrace: 18. 4. 2008
Příspěvků: 140

chyby při vkládání komentářů - opět

Tak, před nedávnem jsem upozornil na podivné chování při vkládání komentářů, pokud před tím provádím operace s kopírováním buněk. Šlo o LO 3.6.0.4.
Pokud jsem před otevřením okénka s komentářem prováděl kopírování buněk, pak v okénku s komentářem po odentrování nedošlo k přechodu na nový řádek komentáře, ale ke vložení před tím kopírovaných buněk na aktuální pozici. Už jsem si pomalu zvykal na to, že bezprostředně po zkopírování buněk musím stisknout ESC, čímž se odznačí původní kopírovaná oblast a práce s komentářem už je normální.

Teď jsem zjistil, že mám verzi 4.0.0.3 (ID sestavení: 7545bee9c2a0782548772a21bc84a9dcc583b89).

P.S. Možná se divíte, že nevím, co mám nainstalované, ale takhle nás překvapuje náš ajťák, bo my sme enom lamy...

Zkusil jsem tedy, co nového s kometáři. Zdá se, že se tím někdo zabýval, protože se to chová jinak, ale opět ne zcela korektně.

Pokud otevřu komentář, můžu v něm psát, entrovat, no problem... Ale:
zkuste si zkopírovat buňky (či buňku) a "zapomeňte" zrušit jejich označení (zůstanou ohraničené čárkovaně).
Nyní u nějaké buňky vložte komentář a zkuste do něj vložit 2 řádky textu.
Co vám to dělá? Mě to okno komentáře po stisku Enter odstřelí...

Horší je, že pokud chcete dopsat něco k již existujícímu komentáři, tak ten vám to zcela zruší...

Offline

Zápatí