Fórum pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice | LibreOffice
 

#1 7. 8. 2012 13:18:10

LubosP
Člen
Registrace: 13. 8. 2007
Příspěvků: 8

Rejstřík a *.DOC

Mám problém s exportem do formátu *.DOC, *.DOCX. Po exportu se "upraví" vlastnosti rejstříku, já pro mnou požadované zobrazení využívám "Vytvořit z - Další styly", kde si řídím, jaký styl bude na jaké pozici.
JENOMŽE když exportnu do MS office formátu, vždycky se to přepíše na "Vytvořit z - Osnova" a výsledkem je paskvil sad.
Bohužel pořád potřebuju do formátu MS Office exportovat poměrně často hmm.

Nemáte s tímhle někdo zkušenosti?

Offline

#2 24. 8. 2012 08:22:18

digifan
Člen
Místo Praha
Registrace: 24. 8. 2012
Příspěvků: 2
Web

Re: Rejstřík a *.DOC

Měl jsem s tím převodem do .doc podobné problémy, teď to dělám tak, že neukládám do docu přímo v LO, ale použiju na to nějaký on-line konvertor (snadno se jich dá vygooglit celá řada) a ty to většinou zvládnout převést bez problémů.

Offline

#3 24. 8. 2012 08:57:54

LubosP
Člen
Registrace: 13. 8. 2007
Příspěvků: 8

Re: Rejstřík a *.DOC

Aha, díky za tip, vyzkouším.

Offline

#4 24. 8. 2012 09:08:46

albert666
Člen
Místo Praha
Registrace: 18. 2. 2012
Příspěvků: 4
Web

Re: Rejstřík a *.DOC

digifan napsal(a)

Měl jsem s tím převodem do .doc podobné problémy, teď to dělám tak, že neukládám do docu přímo v LO, ale použiju na to nějaký on-line konvertor (snadno se jich dá vygooglit celá řada) a ty to většinou zvládnout převést bez problémů.

Tak to jsi tedy šťastlivec. Já mám zkušenost, že online konvertory to rozhodí při konverzi z odt do doc často docela brutálně.


S pozdravem Albert Ryba

Offline

#5 24. 8. 2012 09:22:12

digifan
Člen
Místo Praha
Registrace: 24. 8. 2012
Příspěvků: 2
Web

Re: Rejstřík a *.DOC

Asi si to chce ty online konvertory vyzkoušet, který funguje dobře a který ne. Na výběr je toho naštěstí docela dost :-)

Offline

Zápatí